Pokój dziecięcy – komody i łóżeczka drewniane

Rodzice, przygotowując się do powitania nowego członka rodziny, kompletują wyprawkę dla malucha – pieluszki, ubranka, wózek i zabawki oraz przede wszystkim tworzą pokój dziecięcy. Pokoik ma być azylem, miejscem kolorowym i bezpiecznym, a także wygodnym dla rodziców i rozwijającego się malca.

Co należy w nim umieścić? W sklepie internetowym Świat Dziecka znajdziecie wszystko, co niezbędne jest podczas urządzania sypialni chłopca i dziewczynki!

Przede wszystkim łóżeczko

Najważniejszym meblem w pokoju dziecięcym jest łóżeczko drewniane. U nas znajdziecie ogromy wybór wzorów i kolorów z możliwością regulacji wysokości, wyjmowanymi szczebelkami, funkcją kołysania, a także wersje z szufladami na ubranka i wbudowanymi komodami. Proponujemy artykuły firmy Klupś i Cosatto. W Świecie Dziecka dobierzecie wygodne materace oraz pościel i otulacze, a także wielofunkcyjne śpiworki.

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy również niezbędne przewijaki i komody do pokoju dziecięcego oraz praktyczne meble łączące obie te funkcje. Jest to niezbędny element podczas pielęgnacji maluszka – szuflady pomogą mieć zawsze pod ręką akcesoria potrzebne do przebierania, kosmetyki i ubranka.

Regały i szafy do pokoju dziecięcego

Starszemu maluchowi nie może zabraknąć miejsca na ulubione zabawki oraz ubranka, dlatego w naszej ofercie umieściliśmy także regały i szafy do pokoju dziecięcego. W Świecie Dziecka dobierzecie komplety mebli o uroczych wzorach, które świetnie dopełnią wnętrze oraz pomogą utrzymywać porządek.

Znajdziecie u nas przydatne podczas podróży czy wizyty u dziadków łóżeczko turystyczne.  To praktyczne rozwiązanie – jest lekkie i łatwo się je składa, a dziecko może cieszyć się spokojnym snem w każdych warunkach. Proponujemy również kolorowe i leżaczki wyposażone z pałąki z zabawkami, w których dzieci mogą się bawić i bujać.

Pokój dziecięcy Jest 626 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 626 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 626 elementów