Wanienki i akcesoria do kąpieli

Pielęgnacja i higiena Twojego maluszka

Świat Dziecka to także akcesoria niezbędne do pielęgnacji niemowląt. W naszym sklepie internetowym zaopatrzycie swojego maluszka w nowoczesną wanienkę na stelażu wyposażoną również w przewijak, która znacznie usprawnia i poprawia komfort kąpieli.  Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla niemowlęcia, jak i rodziców. Wanienki są stabilne i bezpieczne, a liczne półeczki i pojemniki pomagają zachować porządek podczas mycia. Oferujemy modele składane, które łatwo przechowywać oraz modele angielskiej firmy Cosetto.

Ponadto sprzedajemy akcesoria do kąpieli takie jak gąbki naturalne i kauczukowe kaczuszki polskiej marki Lullalove oraz zestawy: delikatne szczotki do włosów i muślinowe myjki w wielu wzorach. Są to artykuły wykonane z najwyższej jakości oraz w pełni bezpieczne dla delikatnego ciała niemowląt. Wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów, które zapobiegają gromadzeniu się bakterii.   Zapewnią odpowiednią pielęgnację i higienę, a także sprawią, że kąpiel będzie dla dziecka przyjemna, kojąca i radosna. W naszej ofercie znajdują się również przewijaki dla dzieci z praktycznymi półkami, które są niezbędnym elementem każdego pokoju dziecinnego oraz ułatwiają opiekę nad niemowlęciem.

W trosce o zdrowie dziecka

Sklep internetowy Świat Dziecka oferuje akcesoria potrzebne w czasie choroby niemowlęcia. Oferujemy łatwy w użyciu termometr elektroniczny marki Tecnimet oraz nebulizatory marki Med2000 do wykonywania inhalacji podczas infekcji dróg oddechowych. Są to urządzenia, z których korzystać może cała rodzina – wyposażone w maski dla dzieci i dorosłych. Inhalatory objęte są gwarancją.

Szczegółowe informacje o wanienkach i akcesoriach do kąpieli otrzymacie Państwo podczas kontaktu ze sklepem internetowym Świat Dziecka. Zapraszamy! 

Zdrowie i higiena Jest 46 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów