Poduszki i krzesełka do karmienia

W sklepie Świat Dziecka znajdziecie Państwo wiele akcesoriów niezbędnych podczas karmienia dziecka na kilku etapach jego rozwoju.

Dla mam karmiących przygotowaliśmy niezwykle miękkie i wygodne poduszki do karmienia dostępne w dwóch modelach. Duża poducha w kształcie litery CCeba Cebuszka Duo – to nowoczesny produkt, który wypełniony jest dwoma materiałami: dzięki mikroperle styropianowej idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a kulka silikonowa tworzy komfortową podporę pod głowę. Mama może wygodnie się ułożyć i odprężyć, dzięki czemu karmienie przebiega spokojnie i bez zakłóceń. Drugi typ poduszki do karmieniaCeba Cebuszka Mini zmniejsza napięcie mięśni kobiety podczas karmienia dziecka piersią lub butelką w pozycji siedzącej oraz delikatnie masuje kręgosłup maluszka.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy ogromny wybór krzesełek do karmienia. Znajdziecie u nas modele drewniane, a także plastikowe. Artykuły wyściełane są miękkimi materiałami i wyposażone w pasy bezpieczeństwa, odznaczają się stabilnością, pozwalają na wygodne karmienie i naukę samodzielnego jedzenia. Każde krzesełko wyposażone jest w pulpit (z możliwością demontażu i przystawieniem mebla do stołu), dodatkowo niektóre modele posiadają możliwość regulacji wysokości i oparcia. Większość krzesełek do karmienia to produkty wielofunkcyjne, które służą dziecku od przez wiele lat. Gdy maluch podrośnie można zmontować z nich stolik i siedzisko.

Śliniaki i fartuszki

U nas możecie również kupić superchłonne śliniaki, pochłaniające nadmiar płynów i chroniące ubranka przed zabrudzeniem. Mamy w ofercie również produkty 2w1 – bandanki o funkcji śliniaka, a także fartuszki niezwykle przydatne podczas nauki samodzielnego jedzenia.

Karmienie dziecka Jest 108 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów