Rowerki i pojazdy

Rowerki biegowe i jeździki dla dzieci

Kup u nas pierwszy rowerek dla swojego dziecka!

 Jazda rowerem to wielka frajda dla maluchów, a jej nauka to jedno z najważniejszych wydarzeń z dzieciństwa, które pamięta się przez całe życie. Zakup pierwszego rowerka musi być przemyślany, tak by pociecha mogła czuć się na nim bezpiecznie, pewnie i stabilnie...

Rowerki biegowe i jeździki dla dzieci

Kup u nas pierwszy rowerek dla swojego dziecka!

 Jazda rowerem to wielka frajda dla maluchów, a jej nauka to jedno z najważniejszych wydarzeń z dzieciństwa, które pamięta się przez całe życie. Zakup pierwszego rowerka musi być przemyślany, tak by pociecha mogła czuć się na nim bezpiecznie, pewnie i stabilnie oraz bez trudu ćwiczyła równowagę i uczyła się jazdy. W sklepie internetowym Świat Dziecka proponujemy duży wybór pojazdów, wśród których z pewnością znajdą Państwo rowerek dla swojego malca.

Jeździki

W naszej ofercie znajdziecie pierwsze pojazdy dla maluchów, czyli kolorowe jeździki dla dzieci – zabawki na kołach w kształcie samochodzików, motorów lub zwierzaczków z oparciem i klaksonem, dodatkowo wyposażone w efekty świetlne i dźwiękowe. Są idealne dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo oraz udaną zabawę.

Rowerki trójkołowe

Sklep internetowy Świat Dziecka oferuje także uniwersalne rowerki trójkołowe, które łączą w sobie wiele funkcji i posłużą dziecku na kilku etapach. Pojazdy te wyposażone są w rączkę, za pomocą której rodzice mogą prowadzać malucha, daszek oraz barierkę zabezpieczającą. Wszystkie elementy możemy demontować wraz ze zmieniającymi się umiejętnościami i potrzebami pociechy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – rowerek rośnie razem z dzieckiem i łączy w sobie wiele funkcji.

Rowerki biegowe

Rowerki biegowe to hit ostatnich lat. Pozwalają na naukę podstawowych umiejętności niezbędnych do jazdy na dwóch kółkach – równowagi, utrzymywania odpowiedniej postawy i kierunku jazdy. Nie posiadają pedałów ani hamulców, dzięki czemu dziecko skupia się na jednej czynności. Są lekkie i można regulować w nich wysokość kierownicy oraz siodełka. W naszym sklepie internetowym oferujemy rowerki biegowe Puky, Baby Mix czy Milly Mally, które są wiodącymi markami na rynku.

Proponujemy także hulajnogi, które są uwielbiane przez dzieci. Przyniosą wiele frajdy podczas spacerów i będą ciekawym sposobem na aktywność fizyczną najmłodszych.

Więcej

Rowerki i pojazdy Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
stat4u