Ostatnio przeglądane

Pinio Zestaw Marsylia lite drewno 120*60

Nowy produkt

Przy zamówieniu zestawu mebli wybierz kolor

  • cream
  • biały

Poniżej znajduje się lista do skonfigurowania zestawu mebli

Producent:
producent Pinio
Kliknij!


Więcej szczegółów

470,73 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ZAPYTAJ O NAJLEPSZA CENĘ NA RYNKU NA PRODUKTY FIRMY PINIO

Cena obejmuje łóżko 120*60

Koszt dostawy możemy być

-pobranie do indywidualnego ustalenia

-przed wpłata do indywidualnego ustalenia

-odbiór osobisty w sklepie koszt zależny od wartości zamówienie(ustalenia indywidualne)Kolekcja Marsylia to oryginalny zestaw mebli dziecięcych, nawiązujący stylem do francuskich domków plażowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji Marsylia stylizowane są na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Wyróżniają się niebanalną prostotą i subtelną elegancją. Wyjątkowego uroku całej kolekcji dodają niewielkie tabliczki z dekorami w języku francuskim. Występują w trzech wersjach. Słowa plaża - La Plage, morze - La Mer oraz słońce - Le Soleil doskonale podkreślają pogodny charakter kolekcji. Na życzenie klienta tabliczki mogą być personalizowane.

Meble, które rosną wraz z dzieckiem

Kolekcja składa się z oryginalnych i subtelnych w formie elementów dostępnych z tradycyjnymi gałkami drewnianymi. Łóżeczka, komody, szafy i regały z łatwością można łączyć z elementami dodatkowymi spoza kolekcji. Wszystkie meble z kolekcji Marsylia wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, pochodzącego z polskich lasów. Występują w klasycznych, spokojnych kolorach: białym i perłowym. Przeznaczone są dla niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym a po połączeniu wybranych brył z elementami dodatkowymi dla dziecka w wieku szkolnym. Łagodna i ciepła kolorystyka oraz uniwersalność sprawiają, że meble Marsylia pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Wyróżnienie Diamentem Meblarstwa 2009

Marsylia została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej - Diamentem Meblarstwa 2009. Nagroda ta jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nas mebli oraz potwierdzeniem doskonałego wizerunku naszych produktów i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

29 innych produktów w tej samej kategorii: