Ostatnio przeglądane

Pinio zestaw Barcelona 120*60

Nowy produkt

Przy zamówieniu zestawu mebli wybierz kolor

  • cream
  • biały

Zestaw mebli Barcelona    z firmy Pino sam konfigurujesz według twoich potrzeb z niżej  podanej listy

Producent:
producent Pinio
Kliknij!


Więcej szczegółów

657,72 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ZAPYTAJ O NAJLEPSZA CENĘ NA RYNKU NA PRODUKTY FIRMY PINIO

CENA DOTYCZY ŁÓŻKA 120*60

Kolekcja Barcelona - meble dla młodszych i starszych dzieci

Koszt dostawy możemy być

-pobranie do indywidualnego ustalenia

-przed wpłata do indywidualnego ustalenia

-odbiór osobisty w sklepie koszt zależny od wartości zamówienie(ustalenia indywidualne)

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej.

Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

Spobób wykonania

Urzeka swoją prostotą i ponadczasowym wzornictwem. To meble na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno. Dzięki klasycznym bryłom w jasnej kolorystyce, meble z kolekcji Barcelona gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji, w zależności od panujących trendów i własnej inwencji twórczej. Dzięki tej kolekcji stworzymy dziecku pokój jak z bajki.

29 innych produktów w tej samej kategorii: