Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari
  • Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari
  • Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari
  • Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari
  • Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari

Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari

108,12 zł

Tiny Love 3w1 Mata Interaktywna Safari to wspaniała zabawka dla dziecka od urodzenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mata interaktywna 3w1 Safari to przytulne i bezpieczne gniazdko dla najmłodszych dzieci z delikatnymi brzegami, które oferuje komfort i spokój zarówno maluszkowi, jak i rodzicom. Przesuwane łuki regulują przestrzeń pozwalając na zmianę trybu użytkowania w zależności od potrzeb dziecka.

Gdy nadejdzie odpowiednia chwila można rozpocząć zabawę w nowej pozycji - na brzuszku. Kolorowe wzory i ilustracje ze specjalnej obrazkowej książeczki umieszczonej na jednym z łuków zachęcają do ćwiczeń i przebywania w tej pozycji.

Umieszczając jeden łuk nad głową dziecka aktywizujemy je poprzez atrakcyjne, wiszące zabawki:

lusterko kwiatuszek z kontrastującym biało-czarnym wzorem
miękką grzechotkę lwa z ogonem z satynowego sznureczka z supełkiem
łatwy do uchwycenia gryzak - zielona sowa

Wybierz to otoczenie, które w danej chwili najbardziej odpowiada dziecku. Możesz zmniejszyć ilość bodźców poprzez zamknięcie przestrzeni lub zwiększyć stymulację wzrokowo-poznawczą poprzez zmianę kształtu maty i pokazanie zabawek lub książeczki. Możesz też stymulować rozwój fizyczny dziecka. Poprzez ćwiczenia gimnastyczne na pleckach i na brzuszku maluch prawidłowo się rozwija, wzmacnia mięśnie i coraz lepiej kontroluje swoje ciało.

Inteligentna konstrukcja sprawia, że mata po spakowaniu nie zajmuje wiele miejsca (po złożeniu ma zaledwie 30 cm średnicy) i sprawdzi się jako zabawka w podróży lub na spacerze.

Cechy:

delikatne lecz solidne i sztywne brzegi zapewnią wygodę dziecku oraz uchronią je przed wypadnięciem poza obszar maty
3 tryby użytkowania maty, która rośnie z dzieckiem:
bezpieczne i ciepłe gniazdko (0+)
zabawa dla "brzuszkujących" niemowląt (2m+)
zabawna gimnastyka dla bobasa (4m+)
kompaktowa mata, idealna w podróży, po złożeniu ma zaledwie 30 cm średnicy

Mata wykonana jest z materiału łatwego do czyszczenia. Dzięki śliskiej powierzchni, mata nie wchłania wylanych napojów, wystarczy przetrzeć polane miejsce szmatką, by zachować ją w czystości.

Mata zawiera:

lusterko kwiatuszek z czarno-białym wzorem
grzechotkę lwa z satynowym ogonem
gryzaczek sowę z wygodnym uchwytem
obrazkową książeczkę zachęcającą do "brzuszkowania"

Wskazówki rozwojowe:

0-3m
Pozwól dziecku cieszyć się z przebywania w nowym otoczeniu leżąc na pleckach w bezpiecznej, ograniczonej łukami maty przestrzeni. Delikatne lecz solidne brzegi zabezpieczą dziecko przed wypadnięciem za obręb maty. Dzięki kompaktowej konstrukcji, zajmującej niewiele miejsca możesz matę wykorzystać również na spacerze, rozkładając ją w parku lub lesie.

0-6m
Ćwicz z dzieckiem ruchy ramion i mięśni pleców poprzez zabawę na brzuszku. Pokaż dziecku obrazkową książeczkę lub użyj zabawek do zaangażowania dziecka i przedłużenia czasu zabawy w tej pozycji.

3-9m
Podczas, gdy dziecko leży na pleckach, umieść zabawki w odpowiedniej odległości, tak aby mogło je obserwować, machając rączkami i nóżkami - dotykać, a w późniejszym okresie tak, aby mogło je z łatwością chwytać. Dzięki temu maluch ćwiczy swój uścisk, odkrywa dźwięki oraz tekstury materiałów. Od czasu do czasu można przełożyć zabawki, aby wzmocnić efekty wizualne i wrażenia dotykowe oraz wzbudzić większe zainteresowanie maluszka zabawą.

TL12040000

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć