Bioserie Ekologiczny Gryzak z Roślin Lime
  • Bioserie Ekologiczny Gryzak z Roślin Lime
  • Bioserie Ekologiczny Gryzak z Roślin Lime

Bioserie Ekologiczny Gryzak z Roślin Lime

43,01 zł

Szanowny Kliencie! Pula produktów w PROMOCJI jest OGRANICZONA, w związku z czym Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny na wyższą, w momencie wyczerpania zapasów, przeznaczonych na akcję promocyjną. Jeżeli zatem chcesz skorzystać z naszej oferty, nie zwlekaj z zakupem, by później nie być rozczarowanym gdy cena ulegnie zmianie (podwyżce). 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Wszystkie zabawki firmy BIOSERIE wykonane są w 100% z roślin, nie zawierają ani 1 grama ropy naftowej. Bioserie jest pierwszą marką na Świecie, która otrzymała certyfikat produkty wykonanego w 100% z roślin. Wszystkie produkty Bioserie są BIOdegradowalne i można je kompostować. Bioserie wykorzystuje specjalną mieszankę modyfikowanego PLA (kwas mlekowy),który nie zawiera żadnych dodatków petrochemicznych, dzięki czemu zabawki są całkowicie bezpieczne dla niemowlaczków. Modyfikatory PLA zapewniają, że produkty Bioserie nie są łamliwe a zarazem są odporne na ciepło. Badania i rozwój w dziedzinie technologii BIOPLASTIK, z którego wykonywane są produkty Bioserie, gwarantują najlepszą możliwą jakość produktu oraz wykończenie.

Gryzak marki Bioserie. Ekologiczny, antyalergiczny gryzak wykonany został w 100% z roślin. Przy jego produkcji nie użyto ani 1 grama ropy naftowej. Jest wytrzymały i trwały, nadaje się do zabawy w wodzie lub kąpieli. Można myć go ręcznie pod ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego mydła bądź w zmywarce. Podczas mycia w zmywarce należy umieścić gryzak na górnej półce/w górnym koszyku. Maksymalna temperatura powinna wynosić 65 stopni Celsjusza. Zaleca się jednak ustawienie temperatury na 50 stopni Celsjusza, na delikatny tryb.
Produkt nie może być sterylizowany ze względu na możliwość powstania deformacji i/lub zniszczenia.

Blaknięcie kolorów w wyniku częstego mycia oraz mycia w wyższych, niż dopuszczalne temperatury wskazane przez producenta, jest zjawiskiem naturalnym, jakkolwiek podczas tego procesu żadne szkodliwe substancje chemiczne nie są uwalniane, ponieważ zabawki BioSerie ich nie posiadają.

DODATKOWE INFORMACJE
sugerowany wiek dziecka: od urodzenia
wymiary gryzaka: 9 x 9 cm
produkt nie zawiera: BPA, PVC, ftalany, styrenów oraz metali ciężkich
produkt posiada certyfikat USDA

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć