Tiny Love Łuk z Zabawkami Spin'n'Kick
  • Tiny Love Łuk z Zabawkami Spin'n'Kick
  • Tiny Love Łuk z Zabawkami Spin'n'Kick
  • Tiny Love Łuk z Zabawkami Spin'n'Kick

Tiny Love Łuk z Zabawkami Spin'n'Kick

90,90 zł
Brutto

Podwój zabawę. Łuk z zabawkami z wieloma aktywnościami dla dłoni i stóp maluszka.

Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Łuk zachęca dziecko do odkrywania i wzmacnia rozwój poznawczy poprzez szeroki wybór funkcji zabawki: obracające się, grzechoczące panele, szeleszcząca książeczka a ku-ku, grzechotka szczeniaczek i inne

Unikalnie zaprojektowany by stymulować dłonie i stópki dziecka

Łuk można łatwo zamontować do wózków i fotelików a kilka kątów pochylenia pozwoli na wybranie idealnej pozycji łuku dla dziecka

Łuk posiada wiele kontrastujących kolorów, które będą stymulować wzrok dziecka

Jak używać?

0-3 miesięcy

W ciągu pierwszych trzech miesięcy wzrok dziecka potrzebuje stymulacji. Łuk z zabawkami Spin'n'Kick posiada wiele kolorowych elementów, które będą stymulować wzrok dziecka.

3-6 miesięcy

Dziecko zaczyna rozumieć proces przyczynowo-skutkowy. Uwielbia odczuwać nowe bodźce za pomocą dłoni i stóp podczas dotykania zabawek i kopania nóżkami w grzechoczące panele.

Upewnij się, że łuk jest umieszczony w odpowiedniej odległości dla obu rąk i stóp dziecka. Gdy dziecko nauczy się kontrolować swoje ruchy, stopniowo zmieniaj pozycje pałąków do pożądanej pozycji przez dziecko.

TL14037058

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć