Rowerki biegowe

Rowerki biegowe

Rowerek biegowy to po prostu rowerek, który nie posiada pedałów – dziecko jeździ na nim, odpychając się nogami. Ćwiczy w ten sposób równowagę, prostą jazdę, odpowiednią postawę oraz trzymanie kierownika. Dla dziecka jazda na rowerku biegowym to niesamowita zabawa, która także stanowi zachętę do aktywności fizycznej – dziecko już...

Rowerki biegowe

Rowerek biegowy to po prostu rowerek, który nie posiada pedałów – dziecko jeździ na nim, odpychając się nogami. Ćwiczy w ten sposób równowagę, prostą jazdę, odpowiednią postawę oraz trzymanie kierownika. Dla dziecka jazda na rowerku biegowym to niesamowita zabawa, która także stanowi zachętę do aktywności fizycznej – dziecko już od najmłodszych lat ma okazję polubić ruch na świeżym powietrzu. Ważnym atutem jest również to, że rowerki biegowe przystosowane są do jazdy po ciężkim, nierównym terenie oraz są lekkie. Towarzyszą dziecku przez długi czas, ponieważ mają regulowane wysokości siodełka i kierownicy i, co najważniejsze, dzięki nim maluch szybciej uczy się jazdy na klasycznym rowerze!

W naszej ofercie znajdziecie rozmaite modele rowerków biegowych: drewniane, aluminiowe, z podwójnymi kołami, z kołami z pianki lub dmuchanymi. Polecamy rowerki biegowe Puky, Milly Mally czy Baby Mix.

Więcej

Rowerki biegowe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów