Karmienie dziecka

Poduszki i krzesełka do karmienia

W sklepie Świat Dziecka znajdziecie Państwo wiele akcesoriów niezbędnych podczas karmienia dziecka na kilku etapach jego rozwoju.

Dla mam karmiących przygotowaliśmy niezwykle miękkie i wygodne poduszki do karmienia dostępne w dwóch modelach. Duża poducha w kształcie litery CCeba Cebuszka Duo – to nowoczesny...

Poduszki i krzesełka do karmienia

W sklepie Świat Dziecka znajdziecie Państwo wiele akcesoriów niezbędnych podczas karmienia dziecka na kilku etapach jego rozwoju.

Dla mam karmiących przygotowaliśmy niezwykle miękkie i wygodne poduszki do karmienia dostępne w dwóch modelach. Duża poducha w kształcie litery CCeba Cebuszka Duo – to nowoczesny produkt, który wypełniony jest dwoma materiałami: dzięki mikroperle styropianowej idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a kulka silikonowa tworzy komfortową podporę pod głowę. Mama może wygodnie się ułożyć i odprężyć, dzięki czemu karmienie przebiega spokojnie i bez zakłóceń. Drugi typ poduszki do karmieniaCeba Cebuszka Mini zmniejsza napięcie mięśni kobiety podczas karmienia dziecka piersią lub butelką w pozycji siedzącej oraz delikatnie masuje kręgosłup maluszka.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy ogromny wybór krzesełek do karmienia. Znajdziecie u nas modele drewniane, a także plastikowe. Artykuły wyściełane są miękkimi materiałami i wyposażone w pasy bezpieczeństwa, odznaczają się stabilnością, pozwalają na wygodne karmienie i naukę samodzielnego jedzenia. Każde krzesełko wyposażone jest w pulpit (z możliwością demontażu i przystawieniem mebla do stołu), dodatkowo niektóre modele posiadają możliwość regulacji wysokości i oparcia. Większość krzesełek do karmienia to produkty wielofunkcyjne, które służą dziecku od przez wiele lat. Gdy maluch podrośnie można zmontować z nich stolik i siedzisko.

Śliniaki i fartuszki

U nas możecie również kupić superchłonne śliniaki, pochłaniające nadmiar płynów i chroniące ubranka przed zabrudzeniem. Mamy w ofercie również produkty 2w1 – bandanki o funkcji śliniaka, a także fartuszki niezwykle przydatne podczas nauki samodzielnego jedzenia.

Więcej

Karmienie dziecka Jest 86 produktów.

Podkategorie

 • Śliniaki
 • Poduszki do karmienia
 • Krzesełka do karmienia

  Krzesełka do karmienia

  Wiek 6-8 miesięcy to czas, kiedy maluch jest już gotowy do samodzielnego siedzenia podczas karmienia. Na krzesło i miejsce przy rodzinnym stole z pewnością będzie wtedy jeszcze zbyt wcześnie, ale w naszym sklepie znajdziecie specjalne siedziska stworzone z myślą o najmłodszych.

  Najwygodniejsze i najbezpieczniejsze będzie specjalne krzesełko do karmienia – możesz posadzić w nim dziecko, zapinając je pasami, ustawić odpowiednią wysokość i wyregulować oparcie. Praktyczny pulpit z czasem pozwoli na naukę samodzielnego jedzenia – dziecko nie pobrudzi się, nie będzie uciekać etc. Dostępne w naszym sklepie internetowym modele krzesełek do karmienia to odzwierciedlenie nowoczesności i funkcjonalności. Niektóre z nich to krzesełka wieloetapowe, które wraz z dojrzewaniem malucha, mogą zamienić się w komplet: stolik i krzesełko.

  Proponujemy krzesełka do karmienia Cosatto, Baby Design, Perego Sesta czy Tatamia. Wszystkie wyposażone są w wygodne siedziska, a także stworzone w wyjątkowej kolorystyce i stylistyce.

 • Smoczki, zawieszki,...
 • Butelki
 • Laktatory
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 86 elementów