Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Zabawki z drewna

Zabawki z drewna dla dzieci

Zabawki z drewna dla dzieci to najstarszy rodzaj zabawek – sprawdzony przez pokolenia od lat satysfakcjonuje chłopców i dziewczęta w różnym wieku. Drewno to ekologiczny (bez toksycznych dodatków, nieszkodliwy dla zdrowia) i w pełni bezpieczny materiał, który posiada przyjazną temperaturę i jest miły w dotyku. Wykazuj...

Zabawki z drewna dla dzieci

Zabawki z drewna dla dzieci to najstarszy rodzaj zabawek – sprawdzony przez pokolenia od lat satysfakcjonuje chłopców i dziewczęta w różnym wieku. Drewno to ekologiczny (bez toksycznych dodatków, nieszkodliwy dla zdrowia) i w pełni bezpieczny materiał, który posiada przyjazną temperaturę i jest miły w dotyku. Wykazuje niezwykłą trwałość, dzięki temu służy przez lata całym rodzinom. Proste kształty zabawek pozwalają dzieciom na rozwijanie pomysłowości i wyobraźni. Na uwagę zasługują oszlifowane, gładkie brzegi i krawędzie, a także to, że w odróżnieniu od plastikowych zabawek drewniane ciężko złamać, a przecież uszkodzone, ostre części mogą zrobić krzywdę maluchowi.

W ofercie sklepu internetowego Świat Dziecka znajdziecie zabawki takie jak drewniana kolejka, która dostępna jest w dwóch wersjach – 48 elementów lub 90 elementów w komplecie ze stołem. Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu piękny różowy domek dla lalek oraz kuchnie z bogatym wyposażeniem.

Więcej

Zabawki z drewna  Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów