Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Szafy, regały

Szafy i regały do pokoju dziecięcego

Przygotowując się na przyjście malucha na świat musimy zorganizować dla niego kącik lub pokoik. Oczywiście najważniejsze jest łóżeczko, ale warto również pamiętać, że niemowlę wymaga zapasu pieluch, ubranek, zabawek i akcesoriów, na które należy przeznaczyć dużo miejsca. Niestety półeczka lub dwie nie wystarc...

Szafy i regały do pokoju dziecięcego

Przygotowując się na przyjście malucha na świat musimy zorganizować dla niego kącik lub pokoik. Oczywiście najważniejsze jest łóżeczko, ale warto również pamiętać, że niemowlę wymaga zapasu pieluch, ubranek, zabawek i akcesoriów, na które należy przeznaczyć dużo miejsca. Niestety półeczka lub dwie nie wystarczą – w pokoju dziecięcym potrzebna będzie solidna szafa i regał.

Szafa biała, w kolorowe wzory, zdobiona

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór szaf do pokoju dziecięcego, które dopasujecie do kolorów i stylistyki goszczącej w Waszym domu. Najpopularniejsze są szafy białe – uniwersalna biel pasuje do pastelowych barw otaczających dzieci. Ciekawą propozycją są meble we wzory. Dla dziewczynek przygotowaliśmy szafę Księżniczkę firmy Klupś, a dla chłopców – szafą Książę również stworzoną przez Klupś. Ponadto w ofercie znajdziecie uniwersalne meble zdobione zwierzątkami i żłobieniami lub też gładkie szafy w innej kolorystyce.

Regały, półki, szafki

Możecie u nas również dobrać do szafy i łóżeczka dziecięcego regały oraz pólki z tej samej kolekcji. Proponujemy różny układ szafek i półek, co pozwoli wygodnie rozplanować rozmieszczenie ubranek i akcesoriów.  Polecamy także piękne skrzynie na zabawki oraz biurka.

Więcej

Szafy, regały Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów