Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Adaptery do wózka/fotelika

Adaptery do fotelików samochodowych

Wózek dziecięcy przydaje się nie tylko na spacerach – podczas dalszych wycieczek samochodowych, wyjazdów do rodziny czy innych okazji wygodniej jest położyć w nim maluszka, niż trzymając go wciąż na rękach czy w foteliku samochodowym. O ile w przypadku szybko składanej spacerówki, która nie zajmie zbyt dużo m...

Adaptery do fotelików samochodowych

Wózek dziecięcy przydaje się nie tylko na spacerach – podczas dalszych wycieczek samochodowych, wyjazdów do rodziny czy innych okazji wygodniej jest położyć w nim maluszka, niż trzymając go wciąż na rękach czy w foteliku samochodowym. O ile w przypadku szybko składanej spacerówki, która nie zajmie zbyt dużo miejsca w bagażniku samochodu, zabranie ze sobą wózka nie stanowi problemu, o tyle w przypadku wózka głębokiego nie jest już tak łatwo – nie w każdym aucie zmieści się obszerna gondola... Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, producenci akcesoriów dla dzieci stworzyli coś, co pozwoli połączyć funkcję fotelika samochodowego i wózka – adaptery do fotelika samochodowego.

Adaptery do fotelika samochodowego pozwalają w wygodny i bezpieczny sposób zamontować fotelik do stelaża wózka 2w1. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie modele uniwersalne przeznaczone do wózków polskich firm, jak i skierowane do produktów konkretnych marek. W razie wątpliwości podczas wyboru adapterów, zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w doborze.

Więcej

Adaptery do wózka/fotelika Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów