Leżaczki, huśtawki

Leżaczki i huśtawki dla dzieci

Jednym z ciekawych akcesoriów dla niemowląt są przenośne leżaczki. Zamiast nosić maluszka na rękach, rodzice mogą go położyć w dowolnym miejscu, gdzie będzie mógł obserwować otoczenie czy spać. Można używać ich już od pierwszych miesięcy życia. Są odpowiednio wyprofilowane, mięciutkie, a także mają elastyczne płoży...

Leżaczki i huśtawki dla dzieci

Jednym z ciekawych akcesoriów dla niemowląt są przenośne leżaczki. Zamiast nosić maluszka na rękach, rodzice mogą go położyć w dowolnym miejscu, gdzie będzie mógł obserwować otoczenie czy spać. Można używać ich już od pierwszych miesięcy życia. Są odpowiednio wyprofilowane, mięciutkie, a także mają elastyczne płoży, dzięki którym można delikatnie kołysać dziecko. Idealnie sprawdzi się również podczas karmienia łyżeczką czy podczas zabawy. Można korzystać z niego w kuchni, salonie czy nawet w ogrodzie! W naszej ofercie znajdziecie leżaczek Tiny Love, leżaczek wbrujący czy posiadający w wyposażeniu zabawki.

Polecamy również elektroniczne huśtawki dla dzieci, które pozwolą dziecku się odprężyć uspokoić i bawić. Wyposażone są m.in. w pałąki z aplikacjami, pasy bezpieczeństwa oraz moduły dźwiękowo-huśtający i moduł dźwiękowo-wibracyjny.

Więcej

Leżaczki, huśtawki Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów