Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe to znacznie więcej, niż tylko rower dla dziecka. Służą maluchowi na kilku etapach – gdy potrzebuje pomocy rodzica, oraz gdy stopniowo robi się samodzielne i uczy się jazdy. Jak to możliwe? Rowerki trójkołowe posiadają wiele elementów, których demontaż umożliwia dostosowanie pojazdu do potrzeb dziecka. Rączk...

Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe to znacznie więcej, niż tylko rower dla dziecka. Służą maluchowi na kilku etapach – gdy potrzebuje pomocy rodzica, oraz gdy stopniowo robi się samodzielne i uczy się jazdy. Jak to możliwe? Rowerki trójkołowe posiadają wiele elementów, których demontaż umożliwia dostosowanie pojazdu do potrzeb dziecka. Rączka do sterowania pozwala na pełną kontrolę opiekuna, barierka zabezpieczająca uniemożliwia wysunięcie się dziecka, do tego daszek osłaniający przed słońcem, koszyk na zabawki, podnóżek – to wszystko przyda się na pierwszym etapie. Jest to wtedy świetny pojazd na spacery, alternatywa dla wózka oraz miły i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu dla maluszka.

Po demontażu akcesoriów zyskujemy rower, na którym dziecko może zacząć samodzielną jazdę. Rowerki z naszej oferty posiadają duże piankowe lub gumowe koła, antypoślizgowe nakładki na kierownicę, stabilne i solidne konstrukcje oraz, w zależności od modelu, akcesoria takie jak lusterka czy dzwoneczki. Modele te od kilku lat podbijają serca dzieci i rodziców, którzy cenią sobie wielofunkcyjność, wygodę i bezpieczeństwo. Polecamy rowerki trójkołowe Timmy Toyz, Baby Trike czy Baby Mix.

Więcej

Rowerki trójkołowe Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów