Canpol Babies Szczotka do Butelek i Smoczków z Gąbką i Przyssawką
  • Canpol Babies Szczotka do Butelek i Smoczków z Gąbką i Przyssawką
  • Canpol Babies Szczotka do Butelek i Smoczków z Gąbką i Przyssawką

Canpol Babies Szczotka do Butelek i Smoczków z Gąbką i Przyssawką

7,31 zł

Szczotka do butelek i smoczków z gąbką i przyssawką, marki Canpol Babies. Włosie szczotki nie rysuje powierzchni podczas mycia. Większa szczotka posiada gąbkę, która pozwala na wygodne mycie dna butelek. Mniejsza, ukryta w końcówce z przyssawką, nadaje się do czyszczenia smoczka z resztek mleka lub kaszki. Szczotka posiada specjalną przyssawkę, która umożliwia stabilne ustawienie szczotki na gładkim podłożu.

Szczotkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Praktyczna szczotka ułatwia mycie butelek i smoczków. Większa szczotka posiada gąbkę, która pozwala na wygodne mycie dna butelek. Mniejsza, ukryta w końcówce z przyssawką, nadaje się do czyszczenia smoczka z resztek mleka lub kaszki. Szczotka posiada specjalną przyssawkę, która umożliwia stabilne ustawienie szczotki na gładkim podłożu.

56/122

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć