Lovi SMOCZEK Uspokajający DYNAMICZNY 3-6 m ORTODONTYCZNY 2 szt Harmony Girl
  • Lovi SMOCZEK Uspokajający DYNAMICZNY 3-6 m ORTODONTYCZNY 2 szt Harmony Girl
  • Lovi SMOCZEK Uspokajający DYNAMICZNY 3-6 m ORTODONTYCZNY 2 szt Harmony Girl
  • Lovi SMOCZEK Uspokajający DYNAMICZNY 3-6 m ORTODONTYCZNY 2 szt Harmony Girl

Lovi SMOCZEK Uspokajający DYNAMICZNY 3-6 m ORTODONTYCZNY 2 szt Harmony Girl

22,85 zł

Informacje o produkcie:

nie zaburza odruchu ssania
zapobiega odruchowi zagryzania smoczka
zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny
nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzu *) pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych

W ZESTAWIE:

smoczek LOVI 2 szt.
osłonka na gumkę smoczka 2 szt.
kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków

Dodatkowe informacje:

Można polewać wrzącą wodą
Do użytku w sterylizatorze
Nie do użytku w mikrofali
Nie do użytku w zmywarce

Ilość
W magazynie

Obawiasz się, że używanie smoczka uspokajającego może kolidować z karmieniem dziecka piersią? Wybierz smoczek silikonowy dynamiczny LOVI 3-6 m 2 szt. Harmony Girl, który wyróżnia się designem (Smoczki z kolekcji Harmony utrzymane są w stonowanych kolorach ziemi a umieszczone na nich grafiki nawiązują do takich trendów jak minimalizm, wyciszenie i bliskość natury), ale przede wszystkim tym, że nie zaburza odruchu ssania. Kiedy pracowaliśmy nad projektem smoczków uspokajających, zależało nam, żeby wszystkie one były odpowiednie dla dzieci karmionych piersią, dlatego uważnie słuchaliśmy zaleceń neurologopedów i lekarzy. W rezultacie stworzony przez markę LOVI smoczek dynamiczny 3-6 m Harmony Girl nie zaburza odruchu ssania oraz rozwoju mowy i zgryzu* (*Pod warunkiem przestrzegania zaleceń ortodontycznych i neurologopedycznych). Smoczek dynamiczny LOVI 3-6 m Harmony Girl posiada dynamiczną gumkę wykonaną z niejednorodnej warstwy silikonu, która wydłuża się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Kształt gumki inspirowany jest kształtem brodawki sutkowej. Stosujemy bezpieczny silikon najwyższej jakości, więc gumka nie ma żadnego smaku ani zapachu. Smoczek LOVI dynamiczny 3-6 m Harmony Girl jest oczywiście wolny od BPA. Tarczka smoczka ma kształt, który umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Umieszczone w niej otworki zapewniają dostęp powietrza do skóry, co chroni delikatną buzię przed podrażnieniami. Tak jak wszystkie smoczki uspokajające marki LOVI, smoczek dynamiczny 3-6 m Harmony Girl został przebadany przez lekarzy.**Według wielu mam smoczki LOVI są numerem 1 wśród smoczków uspokajających* (*Potwierdzone w badaniu konsumenckim przeprowadzonym na grupie 700 matek dzieci w wieku 0-24 miesiące, GfK, listopad 2018).

**Badanie użyteczności produktu pod nadzorem medycznym w trybie ambulatoryjnym przeprowadzone na grupie 150 niemowląt w wieku 0-18 miesięcy na terenie polskich poradni (specjalistycznych, rejonowych o profilu pediatrycznym i w poradniach neurologicznych NFZ w Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy z udziałem położnych i rodziców).

22/906

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć