Canpol Babies Wielorazowe Majtki Poporodowe L/XL (2 sztuki)
  • Canpol Babies Wielorazowe Majtki Poporodowe L/XL (2 sztuki)

Canpol Babies Wielorazowe Majtki Poporodowe L/XL (2 sztuki)

8,93 zł

Wielorazowe majtki poporodowe, marki Canpol Babies. Majtki poporodowe sprawdzą się w okresie połogu. Wykonane zostały z miękkiej i trwałej nylonowej siateczki, która nie podrażnia skóry i umożliwia swobodny przepływ powietrza. Doskonale podtrzymują podkład poporodowy, zapewniając komfort noszenia. Majtki nie posiadają szwów i są elastyczne. Majtki można prać ręcznie, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku.

Majtki skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wielorazowe majtki siateczkowe sprawdzą się w okresie połogu. Doskonale podtrzymują podkład poporodowy, zapewniając komfort noszenia. Wykonane zostały z trwałej, nylonowej siateczki, która nie podrażnia skóry i umożliwia swobody przepływ powietrza. Nie posiadają szwów. Majtki można prać, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. W opakowaniu 2 sztuki. 

73/002

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć