Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa

Nanobebe Butelka do Karmienia Przechowywania Pokarmu 150 ml Turkusowa

28,90 zł
Brutto

Rewolucyjna butelka, marki Nanobebe. Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka Matki. Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 11,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Marka NANOBEBE zrewolucjonizowała branżę karmienia Dzieci. Firma wraz z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych opracowała unikatowy produkt, dzięki któremu pokarm Matki zachowuje zdecydowaną większość składników odżywczych oraz właściwości immunologicznych.

W ZESTAWIE
1 x butelka na mleko Matki
1 x smoczka o wolnym przepływie
1 x nakładka zabezpieczająca na smoczki
1 x nakrętka na butelke
1 x adapter do laktatora

Powszechnie wiadomo, że najlepsze dla prawidłowego rozwoju Maluszka jest mleko Matki. W mleku Matki znajdują się ważne składniki odżywcze, między innymi witaminy, białka oraz tłuszcze, które gwarantują zdrowy start w życiu. Bywają sytuacje, w których bezpośrednie karmienie piersią jest utrudnione bądź niemożliwe (powrót do pracy, ból przy karmieniu piersią lub zbyt duża ilość pokarmu). Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Jest na to sposób – rewolucyjne produkty marki Nanobébé.

Butelka Nanobebe jest pierwszą do karmienia Niemowląt zaprojektowaną specjalnie, aby zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych oraz wartości immunologicznych zawartych w mleku Matki - niezwykle istotnych do prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Świeżo odciągnięte mleko należy szybko schłodzić i przechowywać w lodówce lub zamrażarce, aby zapobiec namnażaniu się bakterii. Ze względu na wklęsłą powierzchnię butelki Nanobebe, mleko jest równomiernie rozłożone przy ściankach butelki, a tym samym 2-3 razy szybciej schłodzone niż w standardowych butelkach. Szybkie schładzanie zmniejsza rozwój bakterii i chroni wartości odżywcze mleka, wzmacniające odporność Dziecka. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić Dziecku.
*Według Agencji Żywności i Leków (FDA) bakterie w świeżym mleku podwajają się co 20 minut podczas przechowywania w temperaturze pokojowej.

W zestawie zawarty jest adapter, dzięki któremu można pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce. Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka.

Nanobébé zmieniło tradycyjny kształt butelki, pozwalając, aby mleko Matki rozprzestrzeniło się cienko po powierzchni, a tym samym szybko i równomiernie ogrzewało. Teraz Ty albo ktoś inny opiekujący się dzieckiem może szybko i bezpiecznie podgrzać mleko w bezpiecznej temperaturze, a następnie niezwłocznie nakarmić dziecko bez niszczenia cennych składników odżywczych, które mogłyby zostać utracone z powodu przegrzania.

Gdy dziecko jest głodne, mleko w butelce Nanobebe ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, co oznacza mniej czasu na przygotowanie i więcej czasu na karmienie.

Nowatorski design produktu przypominający kształt piersi pozwala Maluszkowi utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Tym samym Mama, jeśli tego potrzebuje, nie będzie mieć już trudności związanych z wyjściem z domu i pozostawieniem Dziecka pod opieką innej osoby.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka matki
Dziecko o wiele łatwiej przechodzi zmianę w sposobie karmienia z piersi na butelkę
Dzięki równomiernemu podgrzewaniu mleka nie będą powstawały tzw. gorące punkty, które mogłyby prowadzić do oparzenia dziecka
Mleko ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, dzięki temu możesz szybko podać maluchowi pokarm
Butelki łatwo układają się w stos, aby zaoszczędzić miejsce oraz ułatwić śledzenie kolejności oddawanego pokarmu
Antypoślizgowa, silikonowa obwódka w podstawie butelki zapobiega przewracaniu – dzięki temu można w jednej ręce trzymać Dziecko, a drugą ręką odkręcać/zakręcać butelkę
Łatwa do wyczyszczenia – można myć w zmywarce
Zaawansowany, potrójny system odpowietrzania zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt
Unikalny kształt butelki pozwala dzieciom na wcześniejsze samodzielne picie mleka
Wolny od BPA i ftalanów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć