Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa
  • Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa

Nanobebe 3x Butelka do Karmienia i Przechowywania pokarmu 150 ml Turkusowa

60,89 zł

Rewolucyjna butelka, marki Nanobebe. Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka Matki. Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Marka NANOBEBE zrewolucjonizowała branżę karmienia Dzieci. Firma wraz z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych opracowała unikatowy produkt, dzięki któremu pokarm Matki zachowuje zdecydowaną większość składników odżywczych oraz właściwości immunologicznych.

W ZESTAWIE
3 x butelki na mleko Matki
3 x smoczki o wolnym przepływie
3 x nakładki zabezpieczająca na smoczki
3 x nakrętki na butelki
1 x adapter do laktatora

Powszechnie wiadomo, że najlepsze dla prawidłowego rozwoju Maluszka jest mleko Matki. W mleku Matki znajdują się ważne składniki odżywcze, między innymi witaminy, białka oraz tłuszcze, które gwarantują zdrowy start w życiu. Bywają sytuacje, w których bezpośrednie karmienie piersią jest utrudnione bądź niemożliwe (powrót do pracy, ból przy karmieniu piersią lub zbyt duża ilość pokarmu). Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Jest na to sposób – rewolucyjne produkty marki Nanobébé.

Butelka Nanobebe jest pierwszą do karmienia Niemowląt zaprojektowaną specjalnie, aby zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych oraz wartości immunologicznych zawartych w mleku Matki - niezwykle istotnych do prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Świeżo odciągnięte mleko należy szybko schłodzić i przechowywać w lodówce lub zamrażarce, aby zapobiec namnażaniu się bakterii. Ze względu na wklęsłą powierzchnię butelki Nanobebe, mleko jest równomiernie rozłożone przy ściankach butelki, a tym samym 2-3 razy szybciej schłodzone niż w standardowych butelkach. Szybkie schładzanie zmniejsza rozwój bakterii i chroni wartości odżywcze mleka, wzmacniające odporność Dziecka. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić Dziecku.

*Według Agencji Żywności i Leków (FDA) bakterie w świeżym mleku podwajają się co 20 minut podczas przechowywania w temperaturze pokojowej.

W zestawie zawarty jest adapter, dzięki któremu można pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce. Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka.

Nanobébé zmieniło tradycyjny kształt butelki, pozwalając, aby mleko Matki rozprzestrzeniło się cienko po powierzchni, a tym samym szybko i równomiernie ogrzewało. Teraz Ty albo ktoś inny opiekujący się dzieckiem może szybko i bezpiecznie podgrzać mleko w bezpiecznej temperaturze, a następnie niezwłocznie nakarmić dziecko bez niszczenia cennych składników odżywczych, które mogłyby zostać utracone z powodu przegrzania.

Gdy dziecko jest głodne, mleko w butelce Nanobebe ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, co oznacza mniej czasu na przygotowanie i więcej czasu na karmienie.

Nowatorski design produktu przypominający kształt piersi pozwala Maluszkowi utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Tym samym Mama, jeśli tego potrzebuje, nie będzie mieć już trudności związanych z wyjściem z domu i pozostawieniem Dziecka pod opieką innej osoby.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Zaprojektowana, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych mleka matki
Dziecko o wiele łatwiej przechodzi zmianę w sposobie karmienia z piersi na butelkę
Dzięki równomiernemu podgrzewaniu mleka nie będą powstawały tzw. gorące punkty, które mogłyby prowadzić do oparzenia dziecka
Mleko ogrzewa się 2-3 razy szybciej niż w standardowych butelkach, dzięki temu możesz szybko podać maluchowi pokarm
Butelki łatwo układają się w stos, aby zaoszczędzić miejsce oraz ułatwić śledzenie kolejności oddawanego pokarmu
Antypoślizgowa, silikonowa obwódka w podstawie butelki zapobiega przewracaniu – dzięki temu można w jednej ręce trzymać Dziecko, a drugą ręką odkręcać/zakręcać butelkę
Łatwa do wyczyszczenia – można myć w zmywarce
Zaawansowany, potrójny system odpowietrzania zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt
Unikalny kształt butelki pozwala dzieciom na wcześniejsze samodzielne picie mleka
Wolny od BPA i ftalanów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć