Lovi Butelka ANTYKOLKOWA Samosterylizująca 250 ml + Smoczek DYNAMICZNY 3m+
  • Lovi Butelka ANTYKOLKOWA Samosterylizująca 250 ml + Smoczek DYNAMICZNY 3m+
  • Lovi Butelka ANTYKOLKOWA Samosterylizująca 250 ml + Smoczek DYNAMICZNY 3m+

Lovi Butelka ANTYKOLKOWA Samosterylizująca 250 ml + Smoczek DYNAMICZNY 3m+

26,82 zł

Butelka samosterylizująca 250 ml, marki Lovi. Kapsel do sterylizacji w kuchence mikrofalowej - do kapsla należy wlać odpowiednią ilość wody, umieścić w nim wszystkie części, przykryć butelką i umieścić w kuchence mikrofalowej na 90 sekund.

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Dynamiczny smoczek - Smoczek jest zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu: cienkiej, dynamicznej końcówki i grubej, twardej podstawy.  Cienka końcówka wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy.

Profilowany kształt butelki - Ułatwia prawidłowe trzymanie butelki w bezpiecznej pozycji.

Pojemnik na pokarm - Wystarczy wymienić smoczek na dołączony dysk uszczelniający i butelka zmienia się w pojemnik do przechowywania pokarmu.

Butelka LOVI jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania. Posiada specjalnie zaprojektowany kapsel, który pozwala, przy użyciu kuchenki mikrofalowej, wysterylizować butelkę i wszystkie jej części składowe w zaledwie 90 sekund. Wystarczy wlać do kapsla odpowiednią ilość wody, włożyć do niego nakrętkę i smoczek z założonym uchwytem, połączyć z butelką (poprzez zakliknięcie) i wstawić do odpowiednio nastawionej kuchenki mikrofalowej. Po chwili butelka jest gotowa do karmienia. UWAGA: Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające

umożliwia szybką sterylizację przy użyciu kuchenki mikrofalowej
nie zaburza odruchu ssania
umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką
umożliwia właściwą koordynację ssania-połykania-oddychania
zapewnia prawidłową pracę mięśni warg i języka
pozwala na zachowanie rytmu ssania

21/571

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć