Lovi Butelka Trends 3m+ (240 ml) Botanic
  • Lovi Butelka Trends 3m+ (240 ml) Botanic

Lovi Butelka Trends 3m+ (240 ml) Botanic

25,20 zł

Butelka Trends 240 ml, marki Lovi. Nowoczesne i modne wzory - butelka zdobiona zgodnie z najnowszymi trendami. Uatrakcyjni posiłek zarówno dziecku jak mamie.

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Dynamiczna końcówka smoczka - Wykonana z cienkiej warstwy silikonu wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka podobnie jak pierś. Mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy.

System odpowietrzania SUPERvent - Zmniejsza ryzyko kolki. Zaworek odpowietrzający zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka - Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

Pojemnik na pokarm - Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Kubek do pojenia - Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

Butelka do podawania odciągniętego mleka mamy. Zdobiona dookoła w efektowne wzory zgodne z najnowszymi trendami, dostępna w dwóch modnych kolekcjach. Wyposażona w profesjonalny, miękki i dynamiczny smoczek, przez co jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią - nie zaburza odruchu ssania. Dynamiczna budowa smoczka wymaga od dziecka aktywnej pracy mięśni warg i języka. Jest kompatybilna z laktatorami LOVI.

ochrona odruchu ssania
możliwość łatwego łączenia karmienia piersią i butelką
zachowanie rytmu ssania
aktywna praca warg i języka
kompatybilna z laktatorami LOVI

21/584

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć