Dr Brown′s Butelka Szeroka Options Plus 0m+ (270 ml)
  • Dr Brown′s Butelka Szeroka Options Plus 0m+ (270 ml)

Dr Brown′s Butelka Szeroka Options Plus 0m+ (270 ml)

40,64 zł

Butelka szeroka Options Plus 270 ml, marki Dr Brown′s. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką z systemem lub bez systemu odpowietrzającego.

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

ZESTAW ZAWIERA:

butelka 270 ml szeroka szyjka OPTIONS+

dwuczęściowy system odpowietrzający

smoczek szeroka szyjka poziom 1

szczoteczka do czyszczenia systemu odpowietrzającego.

Do użycia z systemem lub bez systemu odpowietrzającego. Najnowsze butelki Dr Brown′s Options+ dają rodzicom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą karmić swoje dziecko. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką Dr Brown′s z systemem lub bez systemu odpowietrzającego. Butelka posiada nowy kształt smoczka, przypominający pierś matki. 

Podczas karmienia zalecamy używanie systemu odpowietrzającego Dr Brown′s, aby dziecko doświadczyło wszystkich korzyści zdrowotnych:

system odpowietrzający nie dopuszcza do powstawania pęcherzyków powietrza w pokarmie, co zapobiega kolkom, odbijaniu i gromadzeniu gazów

opatentowany system odpowietrzający skutecznie ogranicza utlenianie mleka matki i odżywki, co sprzyja trwałości niezbędnych składników odżywczych takich jak witamina C, A i E oraz lipidów (na podstawie badania uniwersyteckiego)

system pełnego odpowietrzenia butelki umożliwia karmienie bez powstawania próżni, podobne do karmienia piersią

Niektórzy rodzice uważają, że gdy dziecko jest starsze i bardziej rozwinięte, usunięcie systemu odpowietrzającego daje dodatkową opcję karmienia butelką Dr Brown′s:

zapewnia karmienie podobne do większości butelek, które mają system odpowietrzający w smoczku;

system odpowietrzający w smoczku tworzy odpowiednią szybkość przepływu

WB91600

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć