Canpol Babies Butelka Wąska 250 ml Love & Sea Niebieska
  • Canpol Babies Butelka Wąska 250 ml Love & Sea Niebieska

Canpol Babies Butelka Wąska 250 ml Love & Sea Niebieska

9,67 zł

Butelka wąska, marki Canpol Babies. Wyprofilowany kształt zapewnia komfort karmienia. Wyraźna skala ułatwia precyzyjne odmierzenie pokarmu. Wyposażona w okrągły smoczek silikonowy o przepływie 3m+, przystosowany do wielokrotnej dezynfekcji. Wykonany z bezpiecznego i delikatnego silikonu. Posiada szczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu i ułatwia przekształcenie butelkę w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu. Kolorowe i autorskie wzornictwo.

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Butelka wąska wykonana z bezpiecznego polipropylenu. Jest lekka, przejrzysta, o wyprofilowanym kształcie i z przejrzystą skalą. Umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką. Posiada okrągły smoczek silikonowy o przepływie 3m+. Ma pojemność 250 ml.

59/400

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć