Canpol Babies Butelka Szeroka Antykolkowa 300 ml PP EasyStart Exotic Animals Turkusowa
  • Canpol Babies Butelka Szeroka Antykolkowa 300 ml PP EasyStart Exotic Animals Turkusowa

Canpol Babies Butelka Szeroka Antykolkowa 300 ml PP EasyStart Exotic Animals Turkusowa

14,63 zł

Butelka szeroka antykolkowa 300 ml PP EasyStart Exotic Animals, marki Canpol Babies. Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu. Skuteczny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi. Profilowany kształt zapewnia prawidłowe trzymanie butelki podczas karmienia. Szeroki otwór ułatwia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki. Czytelna i precyzyjna skala, umożliwia szybkie przygotowanie pokarmu. Butelka z bezpiecznego, nowoczesnego materiału jest lekka i przejrzysta. Kompatybilna z laktatorami Canpol babies. 

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przejrzysta. Została wykonana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 12m+ przypominający kształtem pierś mamy. Dzięki temu umożliwia łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w skuteczny system antykolkowy. Ma pojemność 300ml.

35/222_gre

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć