Sklep z artykułami i zabawkami dziecięcymi

Poznaj nas!

Firma ŚWIAT DZIECKA istnieje od 1990 r. Od lat staramy się dostarczać naszym klientom artykuły najpotrzebniejsze podczas wychowywania dziecka, stawiając na czołowych producentów oraz poszukując najnowocześniejszych rozwiązań.  U nas rodzice przygotują się na przyjście pociechy na świat oraz znajdą to, co potrzebne jest w późniejszych etapach jego rozwoju.

Wózki, zabawki i meble

Nasz personel został przeszkolony w zakresie pielęgnacji i odżywiania dzieci. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego wózka czy fotelika samochodowego. Doradzimy, co potrzebne jest, gdy maluch ma kolkę, a także jaki gadżet zakupić, by służył prawidłowej koordynacji ruchowej i wzrokowej. Polecamy zabawki nie tylko dla tych najmłodszych, lecz także dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (puzzle, gry edukacyjne, książeczki, zabawki do logicznego myślenia, karty logopedyczne i wiele innych). U nas kupicie również pierwszy rowerek biegowy dla swojego dziecka! Z nowości pojawiających się na naszym rynku wybieramy tylko te, które mają akceptację profesjonalnych jednostek.

W Świecie Dziecka znajdziecie meble do pokoju dziecięcego, m.in. , szafy, regały, komody i łóżeczka drewniane. Stworzycie bezpieczny i kolorowy azyl, zapewniający odpowiednie warunki do rozwoju i pielęgnacji maluszka. Wciąż staramy się poszerzać swój asortyment, byście mogli Państwo wybrać produkty w pełni zaspokajające Wasz gust i potrzeby oraz mieli możliwość skorzystania z najnowocześniejszych rozwiązań.

Tych, którzy mogą nas odwiedzić, zapraszamy do Świata Dziecka w Krakowie. Pozostałym zaś proponujemy zakupy w sklepie internetowym. Jeżeli interesujący Was produkt nie jest wystawiony na stronie prosimy o kontakt. Odpowiemy, czy posiadamy go w sprzedaży i podamy cenę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy podczas zakupów.

Zaufało nam już wielu rodziców – dołącz do nich!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć