BeSafe - adapter BeSafe izi fix do pasów bezpieczeństwa
  • BeSafe - adapter BeSafe izi fix do pasów bezpieczeństwa
  • BeSafe - adapter BeSafe izi fix do pasów bezpieczeństwa

BeSafe - adapter BeSafe izi fix do pasów bezpieczeństwa

24,39 zł

BeSafe - adapter BeSafe izi fix do pasów bezpieczeństwa

ADAPTER MOŻNA WYPOŻYCZYĆ WYŁĄCZNIE W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM, NIE OFERUJEMY WYPOŻYCZENIA NA ODLEGŁOŚĆ.

Wybierz okres wypożyczenia
Ilość
W magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

ADAPTERY norweskiej marki BeSafe daje odpowiednią ochronę matce jak i jej nienarodzonemu dziecku, odpowiednią ochronę przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży BeSafe iZi fix można zamontować za pomocą załączonego paska lub na ISOfix'ie.

Samochód to miejsce, w którym także możesz narazić swoje dziecko na niebezpieczeństwo. W przypadku nagłego hamowania lub kolizji, może dojść do uderzenia Twojego brzucha i dziecka.

Jeśli używasz adaptera do pasów bezpieczeństwa BeSafe, pas biodrowy znajduje się pod Twoim brzuchem i nie przemieszcza się – daje Ci to większy komfort jazdy samochodem. Ciesz się swoją ciążą bez zbędnych trosk.

Dzięki adapterowi BeSafe pas biodrowy przebiega poniżej nienarodzonego dziecka. Adapter BeSafe powinien być stosowany już od 2 miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego. Poza tym używając go, jedzie się wygodnie, gdyż pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha.

Prawidłowe umieszczenie jest bardzo ważne dla ochrony zarówno matki jak i nienarodzonego dziecka. Daje pewność, że pas biodrowy nie będzie uciskał podbrzusza, oraz że matka nie będzie „nurkować” (nurkowanie – kiedy matka ześlizguje się pod pasem biodrowym do przodu podczas zderzenia czołowego).

Czy wiesz, że?

- W momencie zderzenia samochodu przyspieszenie działające na pasażerów sprawia, że kobieta w ciąży może „ważyć” od 3 do 5 ton!

- Naprężenie tradycyjnego pasa podczas wypadku może spowodować nacisk na łożysko i płód, a tym samym go uszkodzić. Adapter do pasów dla kobiet w ciąży BeSafe sprawia, że tradycyjny pas jest przesunięty poniżej dolnej okolicy brzucha, przez co nacisk jest przesunięty na miednicę, co jest zupełnie bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla dziecka.

- Adapter BeSafe powinien być stosowany już od samego początku ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego.

- Ciężarnej jedzie się wygodniej, gdy pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha.

- Adapter otrzymał nagrodę w piątej edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik Mam Dziecko – Super Produkt

- Adapter do pasów bezpieczeństwa BeSafe przeszedł testy dynamiczne, które potwierdzają, iż adapter nie ma negatywnego wpływu na pasy bezpieczeństwa w samochodzie.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć