Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg Gray & Silver 07
  • Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg Gray & Silver 07

Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg Gray & Silver 07

503,81 zł

Espiro Kappa fotelik samochodowy dedykowany dla dziecka w przedziale wagowym 9-36 kg.

Ilość
W magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA 
Fotelik samochodowy espiro kappa jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Skuteczność ochrony w foteliku potwierdzają testy wykonane w niezależnych europejskich instytucjach. Fotelik dostępny jest z dedykowaną bazą, a najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje prawidłowy jego montaż za pomocą pasów samochodowych oraz prawidłowe zapięcie dziecka 5 punktową uprzężą lub pasami samochodowymi.  Dzieci o wadze od 9 kg mogą podróżować w foteliku przodem do kierunku jazdy. Fotel posiada system Double Shaft Safety, który minimalizuje możliwość jego przemieszczania. 

KOMFORT I PRAWIDŁOWE UŁOŻENIE CIAŁA DZIECKA
Fotelik pozwala na idealne dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka od 9 miesiąca życia, aż do 12 roku życia. Wyposażony jest w wygodną i stabilizującą wkładkę siedziska dla dzieci do 15 kg, która zapewnia prawidłowe ułożenie tułowia i miednicy podczas podróżowania oraz wkładkę stabilizującą pod głowę. Fotelik samochodowy posiada regulację wysokości zagłówka oraz regulację kąta ustawienia fotela. Dodatkowy komfort gwarantują miękkie ochraniacze pasów i sprzączki, miękkie i delikatne tkaniny tapicerki. Tapicerka fotela jest zdejmowana i można ją z łatwością czyścić.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Regulacja wysokości zagłówka
Regulacja kąta nachylenia siedziska
Dodatkowa stabilizująca wkładka pod głowę
Wkładka redukcyjna i stabilizująca na siedzisko
System Double Shaft Safety
5- cio punktowe pasy z ochraniaczami oraz ochraniacz sprzączki
Buckle holder - dodatkowy element przytrzymujący pasy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć