Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg
  • Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg
  • Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg

Espiro Kappa Fotelik 9-36 kg

529,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy Espiro Kappa pozwala bezpiecznie przewozić dziecko od ok 9 miesiąca życia, aż do 12 lat. Specjalna baza oraz system mocowania pasami samochodowymi do fotela samochodowego umożliwia jego solidne zabezpieczenie w ustawieniu przodem do kierunku jazdy. 

Wybierz kolor fotelika
Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA 

Fotelik samochodowy espiro kappa jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Skuteczność ochrony w foteliku potwierdzają testy wykonane w niezależnych europejskich instytucjach. Fotelik dostępny jest z dedykowaną bazą, a najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje prawidłowy jego montaż za pomocą pasów samochodowych oraz prawidłowe zapięcie dziecka 5 punktową uprzężą lub pasami samochodowymi.  Dzieci o wadze od 9 kg mogą podróżować w foteliku przodem do kierunku jazdy. Fotel posiada system Double Shaft Safety, który minimalizuje możliwość jego przemieszczania. 

KOMFORT I PRAWIDŁOWE UŁOŻENIE CIAŁA DZIECKA

Fotelik pozwala na idealne dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka od 9 miesiąca życia, aż do 12 roku życia. Wyposażony jest w wygodną i stabilizującą wkładkę siedziska dla dzieci do 15 kg, która zapewnia prawidłowe ułożenie tułowia i miednicy podczas podróżowania oraz wkładkę stabilizującą pod głowę. Fotelik samochodowy posiada regulację wysokości zagłówka oraz regulację kąta ustawienia fotela. Dodatkowy komfort gwarantują miękkie ochraniacze pasów i sprzączki, miękkie i delikatne tkaniny tapicerki. Tapicerka fotela jest zdejmowana i można ją z łatwością czyścić.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Regulacja wysokości zagłówka

Regulacja kąta nachylenia siedziska

Dodatkowa stabilizująca wkładka pod głowę

Wkładka redukcyjna i stabilizująca na siedzisko

System Double Shaft Safety

5- cio punktowe pasy z ochraniaczami oraz ochraniacz sprzączki

Buckle holder - dodatkowy element przytrzymujący pasy

Specyficzne kody

ean13
5901750293788

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć