Espiro Delta Fotelik 0-25 kg
  • Espiro Delta Fotelik 0-25 kg
  • Espiro Delta Fotelik 0-25 kg

Espiro Delta Fotelik 0-25 kg

479,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy Espiro Delta pozwala bezpiecznie przewozić dziecko od urodzenia, nawet do ok 6 roku życia. System mocowania pasami samochodowymi do fotela samochodowego umożliwia jego solidne zabezpieczenie zarówno w pozycji tyłem (grupa 0+) jak i przodem (grupa 1/2) do kierunku jazdy. 

Wybierz kolor fotelika
Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA 

Fotelik samochodowy espiro delta jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Skuteczność ochrony w foteliku potwierdzają testy wykonane w niezależnych europejskich instytucjach. Fotelik dostępny jest z dedykowaną bazą, a najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje prawidłowy jego montaż za pomocą pasów samochodowych oraz prawidłowe zapięcie dziecka 5 punktową uprzężą.  Dzieci do 13 kg powinny być przewożone w foteliku tyłem do kierunku jazdy, co chroni najlepiej głowę i szyję dziecka w przypadku zderzenia czołowego, ponieważ siła uderzenia rozkłada się na całe plecy odciążając niewystarczająco rozwinięte mięśnie szyi dziecka. Dzieci o wadze od 9 kg mogą podróżować w foteliku przodem do kierunku jazdy. Fotel posiada system Double Shaft Safety, który minimalizuje możliwość jego przemieszczania. 

KOMFORT I PRAWIDŁOWE UŁOŻENIE CIAŁA DZIECKA 

Fotelik pozwala na idealne dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka od urodzenia, aż do 6 roku życia. Wyposażony jest w wygodną i stabilizującą wkładkę siedziska dla maluszków do 9 kg, która  zapewnia prawidłowe ułożenie tułowia i miednicy podczas podróżowania oraz wkładkę stabilizującą pod głowę. Fotelik samochodowy posiada regulację kąta ustawienia siedziska. Dodatkowy komfort gwarantują miękkie ochraniacze pasów i sprzączki, miękkie i delikatne tkaniny tapicerki. Tapicerka fotela jest zdejmowana i można ją z łatwością czyścić.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Regulacja kąta nachylenia siedziska

Dodatkowa stabilizująca wkładka pod głowę

Wkładka redukcyjna i stabilizująca na siedzisko

System Double Shaft Safety

5- cio punktowe pasy z ochraniaczami oraz ochraniacz sprzączki

Buckle holder - dodatkowy element przytrzymujący pasy

Specyficzne kody

ean13
5901750293665

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć