2_1_1549658071.png
11_1_1549694550.png
BeSafe iZi Plus Fotelik RWF 0-25 kg Metaliczny Melange 02
  • BeSafe iZi Plus Fotelik RWF 0-25 kg Metaliczny Melange 02
  • BeSafe iZi Plus Fotelik RWF 0-25 kg Metaliczny Melange 02
  • BeSafe iZi Plus Fotelik RWF 0-25 kg Metaliczny Melange 02

BeSafe iZi Plus Fotelik RWF 0-25 kg Metaliczny Melange 02

1 899,00 zł
1 470,00 zł Zniżka 429,00 zł
Brutto

iZi Plus marki BeSafe. Fotelik samochodowy RWF dedykowany jest dla Dzieci z grupy wagowej 0-25 kg. Pozwala na przewożenie Dziecka TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY ( 5x bezpieczniej) przez DŁUGI CZAS.

Ilość

PROMOCJA WKRÓTCE SIĘ KOŃCZY!
notifications przypomnij mi
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

DLACZEGO FOTELIKI RWF SĄ NAJBEZPIECZNIEJSZE?
Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, daje Twojemu dziecku maksymalny poziom ochrony, a w razie gwałtownego hamowania, kolizji czy wypadku, działa jak ochronna tarcza.

Małe dzieci w przeciwieństwie do osób dorosłych, mają nieproporcjonalnie ciężkie głowy zaś ich plecy i kręgosłup nie są do końca wykształcone. Podczas gwałtownego hamowania, kolizji czy wypadku, głowa dziecka siedzącego w foteliku skierowanym przodem do kierunku jazdy, jest z bardzo dużą siłą, gwałtownie wyrzucana do przodu, czego efektem może być zerwanie kręgów szyjnych oraz uszkodzenie kręgosłupa.

Przy zastosowaniu fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy, skorupa fotelika będzie działać jak tarcza ochronna absorbująca oddziaływanie wszystkich sił. Testy zderzeniowe pokazują, że obciążenie szyi jest 5 razy niższe przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy, niż w przypadku fotelika skierowanego przodem, dlatego w czasie zderzenia główka Twojego dziecka nie zostanie gwałtownie wyrzucona do przodu, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Nie bez powodu wszystkie foteliki dla niemowląt (0-13 kg) są przeznaczone wyłącznie do montażu tyłem do kierunku jazdy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
mocowanie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa
montaż tyłem do kierunku jazdy w całym przedziale wagowym
przednia rama antyrotacyjna zapewnia bardzo ciasną instalację fotelika samochodowego - montowany również za pomocą pasów klamrowych
możliwość podwyższenia podpórki pod nogi po przesunięciu przedniej ramy antyrotacyjnej
wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemowi SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami (dodatkowa ochrona głowy, brzucha i ud)
5-punktowe pasy bezpieczeństwa z magnesami ułatwiającymi wsadzenie i wysadzanie dziecka z fotelika
miękkie otuliny na pasach, chroniące delikatne ramiona dziecka
najlepsza pozycja półleżąca na rynku
oparcie z możliwością 3 stopniowej regulacji do spania
różnica między najniższą, a najwyższą pozycją nachylenia wynosi około 10 stopni
zagłówek z możliwością regulacji wysokości

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć