2_1_1549658071.png
Avionaut Pixel Fotelik 0-13 kg + Baza ISOFix Black
  • Avionaut Pixel Fotelik 0-13 kg + Baza ISOFix Black
  • Avionaut Pixel Fotelik 0-13 kg + Baza ISOFix Black

Avionaut Pixel Fotelik 0-13 kg + Baza ISOFix Black

1 570,48 zł
1 510,48 zł Zniżka 60,00 zł

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel w zestawie z bazą ISOfix by Venicci, dedykowany dla Dziecka od urodzenia do momentu osiągnięcia wagi 13 kg. Ultralekki, bezpieczny. Zestaw stworzony przez AVIONAUT dla ekskluzywnej marki VENICCI.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

AVIONAUT Pixel to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg. Innowacyjny materiał kompozytowy z którego wykonano skorupę jest bardzo lekki, jednocześnie w trakcie zderzenia pochłania znaczną część energii, doskonale chroniąc dziecko. AVIONAUT Pixel wyposażono w wyjątkową wkładkę PIXEL, opracowaną we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Wkładka zapewnia bezpieczne i bardziej komfortowe ułożenie dziecka w foteliku. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka, a także wspomaga prawidłową fizjologię jego organizmu.

Baza IQ ISOFIX to niezawodna baza ISOFIX opracowana dla AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX RWF i AeroFIX. Wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu. Ograniczenie ilości połączeń pomiędzy pasami a systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka, poprzez łatwiejsze oddanie większej ilości energii na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko. Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność.

Wkładka w foteliku w kolorze szarym.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć