BeSafe iZi Modular X1 i-Size (88-105 cm) Fotelik 0-18 kg
  • BeSafe iZi Modular X1 i-Size (88-105 cm) Fotelik 0-18 kg

BeSafe iZi Modular X1 i-Size (88-105 cm) Fotelik 0-18 kg

1 310,48 zł

BeSafe Fotelik samochodowy  iZi Modular X1 i-Size

Oferta dotyczy fotelika bez bazy. Aby móc zamontować fotelik, wymagane jest posiadanie bazy iZi Modular.

Ilość
W magazynie

iZi Modular X1 i-Size to nowy, innowacyjny system BeSafe, z którego dziecko korzysta od urodzenia, aż do około 4 lat.

BeSafe iZi Modular jest modułowym systemem fotelików dla dzieci, używającym jednej bazy ISOfix dla dwóch fotelików, homologowanym według najnowszych standardów Unii Europejskiej. System ten oferuje 3 foteliki w jednym: dla niemowlaka oraz dla malucha tyłem lub przodem używając tej samej bazy ISOfix. Gdy nasze dziecko wyrośnie z fotelika dla niemowlaka, kolejny fotelik używa tej samej bazy ISOfix. Rama antyrotacyjna bazy może być odsunięta, dzięki czemu dziecko ma więcej miejsca na nogi, co oznacza, że dzieci do ok. 4 roku życia (105 cm) mogą podróżować tyłem.

Podczas projektowania systemu iZi Modular, wykorzystaliśmy nasze 50-letnie doświadczenie w produkowaniu fotelików, w tym 30 lat fotelików tyłem do kierunku jazdy. Jest to jeden z pierwszych fotelików dla dzieci, przy tworzeniu którego użyto technologii i rozwiązań z produkcji samochodów, tak aby stworzyć najbezpieczniejszy fotelik jaki tylko możemy. W rezultacie, uzyskaliśmy fotelik lekki, ale bardzo bezpieczny.

Co nowego w iZi Modular X1 i-Size?
zagłówek wykonany w technologii Dynamic Force Absorber™
ergonomiczne nakładki na pasy uprzęży Ergo-Move™
SIP+ z nowym systemem nakładania na fotelik

BESAFE DYNAMIC FORCE ABSORBER™

Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™, fotelik BeSafe iZi Modular X1 i-Size jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.

Wykonany jest ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie, i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

ERGONOMICZNE NAKŁADKI NA PASY BESAFE

Na podstawie spostrzeżeń Niemieckiego stowarzyszenia na rzecz zdrowych pleców (Aktion Gesunder Rücken, AGR), opracowaliśmy nasze nowe nakładki ramienne Ergo-Move™. Posiadają cieńszą konstrukcję i dodatkowe wcięcie tam, gdzie znajdują się ramiona dziecka, dając mu dodatkowe miejsce na ruch ramionami. Nakładki Ergo-Move™ pozwalają również rodzicom na dostęp do pasów ramiennych uprzęży fotelika, aby sprawdzić potencjalne luzy na pasach.

NAKŁADANY SIP+

Aby jeszcze bardziej ułatwić mocowanie dodatkowej ochrony bocznej SIP+ i zapobiec jej wypinaniu się, ta nowa konstrukcja pozwala rodzicom łatwo i bez wysiłku wsuwać nakładkę SIP+ na fotelik. Zapewnia to również, że SIP+ jest zawsze umieszczony na właściwej wysokości. SIP+ to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa, która pochłania do 20% dodatkowych sił działających na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia bocznego.

Najnowocześniejsze innowacje zapewniające najwyższe bezpieczeństwo

Wbudowana ochrona przed zderzeniem bocznym (SIP) w skorupie fotelika

Dodatkowa ochrona przed zderzeniem bocznym (SIP+), która łatwo wpina się na fotelik

Zapewniający ochronę i komfort zagłówek z innowacyjnym pochłaniaczem energii Dynamic Force Absorber™

Zatwierdzony zgodnie z najnowszymi przepisami UN R129 (i-Size)

Pozwala dzieciom podróżować 5 razy bezpieczniej tyłem do kierunku jazdy do ok. 4 lat

Komfort, który dostosowuje się do dziecka i rośnie wraz z nim

Nakładki ramienne Ergo-Move™ zapewniają dziecku większą swobodę ruchów ramion

3-stopniowa regulowana przestrzeń na nogi dla dodatkowej przestrzeni podczas dłuższych podróży

Wkładki Two-Fit Cushions™ dla indywidualnego dopasowania do dziecka

10-stopniowy, regulowany zagłówek, który rośnie wraz z dzieckiem

Świetny przepływ powietrza przez system wentylacji w tylnej części fotelika

Jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży fotelika

Materiały wysokiej jakości

Łatwa, codzienna obsługa dla rodziców

System magnesów Magnetic Belt Assistants™ ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika

Regulowane pozycje pochylenia nawet po instalacji fotelika

Można go łatwo przenosić między samochodami, dzięki oddzieleniu fotelika od jego bazy

Wizualne i dźwiękowe wskaźniki informujące o poprawnej instalacji

Blokada ramion ISOfix w bazie umożliwia dostęp do punktów mocowania ISOfix, które znajdują się głęboko między oparciem a siedzeniem kanapy

Foteliki BeSafe były testowane tysiące razy w ciągu ostatnich kilku lat, między innymi w crash-testach, zarówno wirtualnych jak i laboratoryjnych. Doświadczenia te pozwalają nam stworzyć najlepsze foteliki dla dzieci BeSafe.

Bardzo łatwa instalacja w samochodzie

BeSafe iZi Modular X1 i-Size może być z łatwością zamontowany na . Wystarczy wpiąć fotelik i gotowe. BeSafe iZi Modular X1 i-Size może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Przy montażu tyłem, dziecko ma więcej miejsca na nogi dzięki unikalnemu mechanizmowi bazy i-Size.

Komfort dla Twojego dziecka

iZi Modular i-Size rośnie razem z Twoim dzieckiem, dzięki regulowanemu zagłówkowi i uprzęży. Magnesy przytrzymują szelki z dala od dziecka, gdy je wkładamy do fotelika, a znakomita pozycja do leżenia sprawia, że dziecko będzie wygodnie podróżowało.

Bardzo dobre świadectwa bezpieczeństwa

BeSafe iZi Modular X1 i-Size zdobywa bardzo dobre oceny w testach zderzeniowych i spełnia surowe wymagania normy UN R129 pod względem ochrony bocznej. Nakładka systemu SIP+ (Side Impact Protection+) wpięta od strony drzwi, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przy uderzeniu bocznym.

Cechy:

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Regulowany zagłówek w 10 pozycjach

Regulowana przednia rama antyrotacyjna - dla zwiększenia miejsca na nogi

Magnesy w uprzęży fotelika

Noga wypierająca z alarmem dźwiękowym, dla łatwego i poprawnego montażu

Komfortowy dla dziecka

Wysokiej jakości atestowane materiały pozwalają utrzymać fotelik w czystości i użytkować go przez wiele lat - tapicerkę można ściągnąć i prać w 30°C, program bardzo łagodny; nakładać ponownie na fotelik gdy jest lekko wilgotna

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć