Meiya & Alvin Organiczny Gryzak Dźwiękowy Meiya Mouse
  • Meiya & Alvin Organiczny Gryzak Dźwiękowy Meiya Mouse
  • Meiya & Alvin Organiczny Gryzak Dźwiękowy Meiya Mouse
  • Meiya & Alvin Organiczny Gryzak Dźwiękowy Meiya Mouse

Meiya & Alvin Organiczny Gryzak Dźwiękowy Meiya Mouse

58,46 zł

Szanowny Kliencie! Pula produktów w PROMOCJI jest OGRANICZONA, w związku z czym Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny na wyższą, w momencie wyczerpania zapasów, przeznaczonych na akcję promocyjną. Jeżeli zatem chcesz skorzystać z naszej oferty, nie zwlekaj z zakupem, by później nie być rozczarowanym gdy cena ulegnie zmianie (podwyżce). 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Produkty MEIYA & ALVIN nie zawierają substancji alergennych, sztucznych barwników, substancji rakotwórczych, substancji wpływających na układ hormonalny, plastyfikatorów - chemicznych substancji pochodnych ropy naftowej, BPA, ftalanów, parabenów, PCV i innych pochodnych ropy naftowej, które nie są bez znaczenia dla zdrowia Noworodka i Niemowlaka. Ponad to zabawki Meiya & Alvin są w 100% organiczne i zostały wykonane z naturalnych materiałów, czyli w pełni bezpiecznych dla środowiska naturalnego i każdego Maluszka.

Organiczny gryzak dźwiękowy, wykonany został z naturalnej gumy z drzewa kauczukowego Hevea Aubl. Kauczuk pozyskiwany jest z lasów kauczukowych objętych zrównoważonym zarządzaniem leśnym. Barwniki użyte do kolorowania i malowania oparte są w 100% na barwnikach pochodzenia roślinnego, obojętnych dla ludzkiego zdrowia, ponieważ nie zawierają grupy AZO-wej. Rozmiar zabawki dostosowany jest do małych rączek Dziecka. Kiedy Maluszek ściśnie delikatny brzuszek myszki, usłyszy dźwięk. Zabawka pobudza zmysł dotyku, słuchu oraz wzroku a także rozwija umiejętności manualne.

DODATKOWE INFORMACJE

  • wymiary: 15 x 12 cm
  • sugerowany wiek dziecka: 0m+
  • należy myć w ciepłej wodzie z mydłem

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć