CuddleCo Wkładka do Wózka Comfi-Cush Mini Dinozaury
  • CuddleCo Wkładka do Wózka Comfi-Cush Mini Dinozaury
  • CuddleCo Wkładka do Wózka Comfi-Cush Mini Dinozaury

CuddleCo Wkładka do Wózka Comfi-Cush Mini Dinozaury

23,50 zł

Wkładka do wózka Comfi-Cush, marki CuddleCo gwarantuje Dziecku nie tylko komfort, ale przede wszystkim wsparcie w rozwoju układu mięśniowego. 

Wkładkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

CUDDLECO to marka specjalizująca się w akcesoriach do wózków oraz produktach dla Mamy i Jej Maleństwa. Flagowym produktem jest Comfi-Cush, wkładka do wózka z pianką memory foam, która poprawia komfort jazdy w wózku, dopasowuje się do punktów kontaktowych ciała i pomaga uniknąć napięcia mięśni szkieletowych Dziecka.

Unikalna i innowacyjna wkładka do wózka spacerowego, gwarantuje Dziecku nie tylko komfort, ale przede wszystkim wsparcie w rozwoju układu mięśniowego. Dzięki strukturze z miękkiej pianki, która zapamiętuje kształt ciała Maluszka, Comfi-Cush pomaga utrzymać jego prawidłową pozycję. Wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy i zapewnia wygodę nawet podczas długich podróży.
Pianka poliuretanowa - to elastyczna pianka, którą otrzymuje się metodą prepolimerową lub jednoetapową. Jest to mieszanina poliolowa w postaci oleistej cieczy barwy białej oraz miodowo brunatnej, poddana temperaturze w celu uzyskania sprężystości.
Świetnie odwzorowuje ciało człowieka co sprawia, że odciąża kręgosłup, pomaga utrzymać jego prawidłową pozycję, zapewnia wygodę podczas podróży.

Pianki poliuretanowe mają zastosowanie w przemyśle odzieżowym, tapicerskim, samochodowym czy lotniczym.

DODATKOWE INFORMACJE
Wkładka pasuje do większości modeli wózków.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć