Lovi Kubek ze Słomką Junior 250 ml Salt&Pepper
  • Lovi Kubek ze Słomką Junior 250 ml Salt&Pepper
  • Lovi Kubek ze Słomką Junior 250 ml Salt&Pepper

Lovi Kubek ze Słomką Junior 250 ml Salt&Pepper

26,82 zł

Kubek ze słomką JUNIOR 250ml, marki Lovi. Poręczny uchwyt - kubek posiada nakrętkę z wygodnym uchwytem, co umożliwia łatwe noszenie przez dziecko.

Kubek skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Szczelne zamknięcie Click&Go - Charakterystyczne kliknięcie to gwarancja, że kubek jest dobrze zamknięty i może być bezpiecznie trzymany przez dziecko. Zamknięcie jest na tyle mocne i szczelne, że umożliwia dziecku bezpieczne trzymanie kubka nawet w ruchu.

Łatwość mycia - Słomka i ustnik zostały specjalnie zaprojektowane, by można je było w łatwy sposób zdemontować i usunąć zabrudzenia.

Delikatna słomka - Wykonana z miękkiego silikonu o wysokiej jakości, który nie podrażnia dziąseł i jest obojętny chemicznie. Jej długość jest odpowiednia, by podczas picia płyn pozostawał poza obszarem ząbków dziecka.

Zabezpieczenie Safe Lock - Specjalnie zaprojektowany przycisk zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem i rozlaniem napoju.

Nakrętka wymienna z innymi kubkami LOVI - Może być stosowana wymiennie z nakrętką kubka 360 czy kubka-niekapka LOVI

Kubek ze słomką LOVI to samodzielność i wygoda. Został specjalnie zaprojektowany tak, by pozwolić dziecku samodzielnie ugasić pragnienie. Po zamknięciu z kubeczka nic się nie wyleje, za to aktywny maluch może go wszędzie ze sobą zabrać.

poręczny uchwyt umożliwia wygodne noszenie
jest szczelny dzięki systemowi Click&Go i zabezpieczeniu Safe Lock
delikatna, łatwa do mycia słomka
niewielka ilość elementów
nakrętka pasuje do kubka 360 lub kubka-niekapka
możliwość dokupienia części zapasowych

35/356

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć