Canpol Babies Laktator Ręczny Basic
  • Canpol Babies Laktator Ręczny Basic
  • Canpol Babies Laktator Ręczny Basic

Canpol Babies Laktator Ręczny Basic

46,26 zł

Laktator ręczny Basic, marki Canpol Babies. Wyprofilowany kształt lejka sprawia, że lejek szczelnie przylega do piersi. Silikonowa nakładka masująca, zapewnia delikatne i skuteczne odciąganie. Ergonomiczny uchwyt, umożliwia wygodne trzymanie laktatora i odciąganie bez wysiłku. Podstawka stabilizująca pozwala na utrzymanie laktatora w pozycji pionowej, gdy laktator jest nieużywany lub odstawiany po użyciu. Kompatybilny z wszystkimi szeroko i wąskootworowymi butelkami Canpol babies.

Laktator skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Laktator ręczny Basic jest niezwykle intuicyjny i prosty w montażu oraz obsłudze. To doskonałe rozwiązanie dla mam okazjonalnie odciągających pokarm. Niewielka ilość elementów laktatora ułatwia utrzymanie go w czystości.

12/205

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć