2_1_1549658071.png
Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige
  • Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige
  • Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige
  • Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige
  • Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige
  • Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige

Chicco Next2Me Magic 2021 Łóżeczko Dostawne z Kołyską Beige

917,89 zł
807,89 zł Zniżka 110,00 zł

Łatwe w obsłudze, wygodne i praktyczne łóżeczko dostawne. Innowacyjny, zwijany boczny panel pozwala na szybki kontakt z maluszkiem w każdej chwili.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PROMOCJA WKRÓTCE SIĘ KOŃCZY!
notifications przypomnij mi
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Magic sprawi, że Wasze noce będą spokojniejsze. Dziecko śpi tuż obok Was, a jednak w swoim łóżeczku. To rozwiązanie doskonałe!

Chicco Next2Me to dostawka do łóżka dla noworodka i niemowlaka, dzięki której zarówno rodzice, jak i dziecko, mogą spać spokojniej. Maluszek śpi w swoim łóżeczku, ale jest wciąż blisko rodziców. To odpowiedź na często pojawiającą się wątpliwość: czy dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, czy też w łóżku z rodzicami?

Znasz to uczucie, gdy dziecko w środku nocy płacze i trzeba je nakarmić? Dostawka do łóżka Chicco Next2Me Magic wyposażona jest w panel boczny, który można opuścić bez trudu jedną ręką – nawet w pozycji leżącej. Ten innowacyjny mechanizm pozwala na jeszcze łatwiejszy i szybszy kontakt z dzieckiem, bez konieczności wstawania.

Łóżeczko – dostawkę dla niemowlaka Chicco Next2Me można ustawiać aż na 11 wysokościach, dzięki czemu dopasujemy je do każdego łóżka. Co więcej, wysuwane nóżki tego łóżeczka pozwalają na dostawienie go zarówno do łóżka z szufladami, jak i bez szuflad.

Chicco Next2Me Magic to dostawka do łóżka wykonana z tkanin jakości premium, o uniwersalnych, miłych dla oka kolorach. Będzie wyglądała stylowo w każdej sypialni!

Łatwe i szybkie otwieranie
Nowy mechanizm zwijania panelu bocznego zastosowany w łóżeczku przystawnym Next2Me Magic jest niezmiernie proste w obsłudze. Wystarczy nacisnąć przycisk, a panel zwinie się automatycznie w dolnej części łóżeczka. Jeśli chcemy zamknąć panel, podnosimy go po prostu do góry. Konfigurację panelu można zmieniać także wtedy, gdy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców.

Funkcja kołyski
Chcesz ukołysać dziecko do snu w łóżeczku dostawnym Next2Me Magic? Nic prostszego! Aktywuj funkcję kołyski dzięki przyciskom znajdującym się poniżej dna łóżeczka.

Doskonała cyrkulacja powietrza
Łóżeczko dostawka Next2Me Magic wyposażone jest w podwójną siatkę oraz przewiewny, oddychający materac. Nowością w materacu łóżeczka Next2Me Magic jest specjalna, oddychająca mata zintegrowana z jego pokrowcem. Siatka wbudowana w ścianki łóżeczka oraz zintegrowana z materacem oddychająca mata zapewniająca doskonałą cyrkulację powietrza.

Pasuje do każdego rodzaju łóżka
W łóżeczku - przystawce Chicco Next2Me Magic istnieje ogromna możliwość regulacji - jego wysokość można ustawić aż na 11 poziomach. Ponadto, specjalnie skonstruowane nóżki umożliwiają przymocowanie łóżeczka do każdego łóżka - zarówno z szufladami, jak i bez szuflad.

4 obrotowe koła z hamulcami
Next2Me Magic to łóżeczko dostawne dla niemowląt wyposażone w cztery obrotowe kółka z hamulcami. Dzięki temu można przestawiać łóżeczko w dowolne miejsce bez większego wysiłku.

Delikatny kąt nachylenia
Łóżeczko dostawne Next2Me Magic pozwala na niezależną regulację wysokości. Dzięki temu można je ustawić pod lekkim kątem - to cenna funkcja, zwłaszcza w przypadku dzieci, u których występuje problem ulewania, czy trudności w oddychaniu podczas kataru.

Materac spełnia normę EN/PL 16890 (2018). 
Materac posiada wypełnienie z włókna o wysokiej gęstości (100% poliester).
Gęstość wynosi 14500 gr / cm3.
Pokrowiec materaca jest zdejmowany - wykonany z poliestru.
Na górnej części pokrowca znajduje się mata oddychająca.
Pokrowiec można zdjąć i uprać.
Pod pokrowcem instalowane jest usztywnienie - wyjmowane i niezintegrowane z pokrowcem.

WYMIARY (CM)
grubość : 4,5 cm
długość: 82 cm
szerokość: 50 cm

10190

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć