38_1_1602673825.png
Klupś Łóżeczko 120x60 FRANK Białe
  • Klupś Łóżeczko 120x60 FRANK Białe

Klupś Łóżeczko 120x60 FRANK Białe

210,57 zł

PRODUKT DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W SKLEPIE STACJONARNYM - płatność gotówką.

Łóżeczko Frank, marki Klupś. Biały to uosobienie popularnego, skandynawskiego stylu, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materac nie jest częścią zestawu, należy dokupić go osobno. 

Łóżeczko skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

wymiar:
wewnętrzny: 120 x 60 cm
zewnętrzny: 125 x 66 x 85 cm

wysokość dna (od podłoża):
54 cm
39 cm
24 cm

drewno sosnowe
3 wyciągane szczeble

Cechy i funkcje:
3 poziomy wysokości dna łóżeczka
Wyciągane szczeble
Lakierowane wodnymi farbami eko

Więcej o produkcie:

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.

Bok łóżka:

Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.

Dno łóżka:

Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata.

materac nie jest częścią zestawu, należy dokupić go oddzielnie

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć