Klupś Iwo Łóżeczko 120x60 + Szuflada + Barierka Ochronna
  • Klupś Iwo Łóżeczko 120x60 + Szuflada + Barierka Ochronna
  • Klupś Iwo Łóżeczko 120x60 + Szuflada + Barierka Ochronna
  • Klupś Iwo Łóżeczko 120x60 + Szuflada + Barierka Ochronna

Klupś Iwo Łóżeczko 120x60 + Szuflada + Barierka Ochronna

Jesteś zdecydowany na zakup łóżeczka IWO? Napisz do nasz! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Cena regularna 869 zł. Łóżeczko dostępne jest na zamówienie, wyłącznie dla Klientów Sklepu Stacjonarnego. Nie ma możliwości wysyłki.

Ilość

wymiar:
wewnętrzny: 120 x 60 cm
zewnętrzny: 127 x 67 x 87 cm

wysokość dna (od podłoża):
54 cm
39 cm
24 cm

malowany MDF + drewno sosnowe

Cechy i funkcje:
3 poziomy wysokości dna łóżeczka
Wyciągane szczeble
Nakładki ochronne na górną listwę
Lakierowane wodnymi farbami eko

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.

“Gryzaki” na boku łóżka:

Wiemy dobrze jakie hobby ma ząbkujące dziecko i tego zachowania nie jesteśmy w stanie zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dać rodzicom pewność, że łóżko przetrwa długie lata i będzie mogło służyć kolejnym pokoleniom.

Barierka ochronna:

Wyszukanych pozycji, w jakich śpią kilkuletnie dzieci, mógłby pozazdrościć niejeden gimnastyk czy akrobata. Widok klęczącego dziecka podczas snu, z nogami na podłodze, czy odwróconego o 180 stopni, nie są dla wielu rodziców niczym dziwnym. Barierka odegra tu swoją rolę idealnie i zapewni ochronę podczas snu dla małego przedszkolaka. Jej odpowiednia wysokość oraz łagodnie zaokrąglone szczeble zapewnią bezpieczny sen największym wiercipiętom. Sprzedawana w komplecie z łóżkiem dziecięcym, oszczędzi sporo czasu i pieniędzy, ponieważ rodzice nie są zmuszeni do poszukiwań często nieoryginalnego i niepasującego produktu. Tak sprawdzona barierka w połączeniu z montażem 3-punktowym idealnie chroni dziecko podczas snu.

Bok łóżka:

Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów.

Dno łóżka:

Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata. Nasze rozwiązanie przypomina to zastosowane w bokach, gdzie listwy osadzone są w przeznaczonym dla niej otworze, a połączenie odbywa się za pomocą kleju oraz zszywki.

materac nie jest częścią zestawu, należy dokupić go oddzielnie.

4042

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć