Vitmat Baby Fresh MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY 120*60cm
  • Vitmat Baby Fresh MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY 120*60cm
  • Vitmat Baby Fresh MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY 120*60cm
  • Vitmat Baby Fresh MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY 120*60cm

Vitmat Baby Fresh MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY 120*60cm

215,00 zł
Brutto

Vitmat Baby Fresh

MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY

Ilość

Vitmat Baby Fresh

MATERAC PIANKOWO LATEKSOWY

Materac Vitmat Fresh to zestawienie jednolitej perforowanej płyty lateksowej z pianką wysokoelastyczną. Materac dwustronny: jedna strona lateksowa, która posiada szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza aby dziecko w czasie snu się nie pociło oraz nie miało potówek. Druga strona wykonana z atestowanej pianki wysokoelastycznej (bez strefowa) dobrana odpowiednio dla zapewnienia prawidłowego rozwoju maluszka już od pierwszych chwil życia. Materac gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka niezależenie od jego wagi, a jednocześnie zwiększona sprężystość pianki wspomaga aktywność ruchową dziecka powodując, że materac zapewnia komfort i wygodę.

Materac dzięki swej konstrukcji w połączeniu z pokrowcem zapewniają prawidłowe odprowadzenie wilgoci oraz zapewniają optymalną temperaturę/wentylację dla śpiącego dziecka. Dzięki tym właściwościom materace znajdują swoje zastosowanie w profilaktyce/przeciwdziałaniu powstawania odleżyn oraz wspomagają terapię odleżyn lekkich pierwszego i drugiego stopnia.

W dużym stopniu niwelują spastykę mięśni. Materace serii Vitmat Baby wspomagają rehabilitację u dzieci z wadami postawy. Wyrób medyczny Klasy I

Pokrowiec wykonany z dzianiny TEOMED, która posiada certyfikat SANITIZED charakteryzujący się zastosowaniem higienicznej apretury z jonów srebra, dzięki czemu zapewnia skuteczna ochronę przed roztoczami, bakteriami i grzybami. Dodatkowym atutem, pokrowca jest zastosowanie na bokach dziany dystansowej, aby zapewnić dodatkową wentylację i niwelowanie CO2 w czasie snu dziecka.

Zamek w kolorze miętowym z 4 stron pokrowca w systemie babysafe. Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów, nie traci swoich właściwości oraz kształtu. Materac posiada 2 odmienne twardości: strona lateksowa średnio twarda, strona z pianki twardsza (w porównaniu do strony lateksowej)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć