Kinderkraft SmartPlay Mata Edukacyjna + 20 Piłeczek
  • Kinderkraft SmartPlay Mata Edukacyjna + 20 Piłeczek
  • Kinderkraft SmartPlay Mata Edukacyjna + 20 Piłeczek
  • Kinderkraft SmartPlay Mata Edukacyjna + 20 Piłeczek

Kinderkraft SmartPlay Mata Edukacyjna + 20 Piłeczek

153,66 zł

Kinderkraft SmartPlay, duża, interaktywna mata edukacyjna z kontrastowymi kolorami. Miękka mata z funkcją kojca, w zestawie 7 różnych zabawek, 20 kolorowych piłek oraz poduszka zwiększająca komfort leżenia na brzuszku.

Ilość
W magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Duża, interaktywna mata edukacyjna z kontrastowymi kolorami.
Miękka mata z funkcją kojca
W zestawie 7 różnych zabawek, 20 kolorowych piłek oraz poduszka zwiększająca komfort leżenia na brzuszku
Rozwija zdolności sensoryczne dziecka
Od pierwszych tygodni życia

Duża interaktywna mata z funkcją kojca zapewnia dziecku świetną zabawę i bezpieczeństwo. To jego prywatny plac zabaw a zarazem centrum poszerzania zdolności poznawczych. Dołączone zabawki o różnych kształtach i teksturach oraz możliwość ich przepinania rozwijają zdolności motoryczne i manualne malucha oraz stymulują jego zmysły:
wzroku
słuchu
dotyku

Mata jest łatwa w składaniu i transporcie, a w razie zabrudzeń można ją wyprać.
Jest zaprojektowana i zatwierdzona w Unii Europejskiej. Wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi dyrektywami UE.  (EN 71-1)
Różnorodność zabawek

W zestawie znajduje się 7 zabawek:
lusterko
szeleszcząca książeczka
2 gryzaczki
grzechotka
piszczący tygrysek
dzwoniący słonik

Dzięki różnorodnym walorom estetyczno-poznawczym, dziecko rozwija swoje zmysły. Zabawki mogą być dowolnie przypinane do podstawy maty i pałąków.
Do maty dołączonych jest również 20 piłek w 4 kolorach, które stanowią dodatkową formę zabawy dla dziecka i umilą mu czas.

FUNKCJONALNOŚĆ
Podstawa maty jest gruba a przez to bardzo miękka, a jej boki można podnieść i spiąć ze sobą, tworząc kojec. Jego ścianki są prawdziwą ciekawostką bo każda z nich przedstawia inną historyjkę. Dziecko przekręcając się na brzuszku zawsze widzi inne zwierzątko przodem do siebie. Dla najmniejszych dzieci będzie to zachęta do unoszenia głowy, a tym samym ćwiczenie mające na celu wzmocnienie mięśni karku i pleców. Dodatkowo spięte boki sprawiają, że maluch ma wszystkie zabawki pod kontrolą . Rzepy, które służą do spięcia ścianek są dostosowane specjalnie dla dzieci.

Regulacja pałąków
Pałąki z zabawkami posiadają uniwersalne złącze, które umożliwiają dostosowanie ich odległości do bawiącego się dziecka.

Dodatki
W zestawie znajduje się wygodna poduszka zwiększająca komfort leżenia na brzuchu. Dziecko może także bawić się leżąc na plecach lub siedząc.

Unikalny design
Oryginalna kolorystyka, zwłaszcza kontrast bieli z czernią, z pewnością pomoże tym najmniejszym w odkrywaniu świata już od pierwszych dni życia.

Wymiary:
Średnica: 96 cm
Wysokość: 57 cm
Waga: 1,04 kg

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć