Angelcare 2w1 Niania Czujnik Ruchu Monitor Oddechu
  • Angelcare 2w1 Niania Czujnik Ruchu Monitor Oddechu
  • Angelcare 2w1 Niania Czujnik Ruchu Monitor Oddechu
  • Angelcare 2w1 Niania Czujnik Ruchu Monitor Oddechu

Angelcare 2w1 Niania Czujnik Ruchu Monitor Oddechu

418,70 zł

Niania Angelcare AC127 to urządzenie, które łączy w sobie funkcję niani elektronicznej audio z systemem wykrywania ruchu. Nie potrzebujesz dwóch różnych urządzeń, żeby monitorować swoje dziecko.

Ilość
W magazynie

Niania Angelcare AC127 to urządzenie, które łączy w sobie funkcję niani elektronicznej audio z systemem wykrywania ruchu. Nie potrzebujesz dwóch różnych urządzeń, żeby monitorować swoje dziecko.

Specyfikacja techniczna
zasięg do 250 m (w terenie otwartym bez przeszkód)
zasięg między płytką a nadajnikiem do 20 m
częstotliwość transmisji między nadajnikiem a odbiornikiem 2,4 GHz
częstotliwość transmisji między płytką a nadajnikiem 2,4 GHz
wymiary płytki sensorycznej 16 x 16 cm

Główne cechy:
monitorowanie ruchu za pomocą specjalnej, bezprzewodowej płytki sensorycznej
czujnik ruchu z 4-stopniową regulacją czułości
dwukierunkowa komunikacja nadanijnik - odbiornik
pomiar temperatury w pokoju dziecka oraz wyświetlanie go na odbiorniku i nadajniku
alarm temperatury pokojowej

Dostosowanie funkcji urządzenia do potrzeb rodziców
Czujnik ruchu Angelcare przeznaczony jest do używania w okresie od urodzenia do 24 miesiąca życia dziecka, jednak w dowolnym momencie możesz dezaktywować funkcję wykrywania ruchu i korzystać tylko ze standardowych funkcji niani audio, tak długo jak tego potrzebujesz.

Zasada działania czujnika ruchu
Bardzo mała i bardzo czuła płytka sensoryczna umieszczona pod materacem w łóżeczku wykrywa nawet najdelikatniejsze ruchy dziecka, także podczas jego snu. Wykrywany ruch jest sygnalizowany wizualnie i dźwiękowo (opcjonalnie). W przypadku braku wykrycia jakiegokolwiek ruchu przez 20 sekund, nadajnik i odbiornik urządzenia uruchamiają alarm.

Kontrolowanie czujnika ruchu przy pomocy odbiornika
Dzięki temu, że czujnik ruchu i niania elektroniczna Angelcare stanowią zintegrowany system, rodzice przy pomocy odbiornika mogą kontrolować pracę płytki sensorycznej (zmieniać jej czułość, pauzować, włączać i wyłączać). Odbiornik niani wyświetla także informacje o pracy czujnika, poziomie jego baterii oraz sygnalizuje uruchomienie przez czujnik alarmu ruchu.

Bezprzewodowa i bezkontaktowa płytka sensoryczna
Płytka wykrywająca ruchy, która umieszczana jest pod materacem w łóżeczku, nie ma żadnego kontaktu z dzieckiem, jest dla niego niewyczuwalna i całkowicie bezpieczna. Dzięki temu, że płytka jest bezprzewodowa, w łóżeczku dziecka nie ma żadnych kabli, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla jego życia.

Prosta jednorazowa instalacja czujnika
Instalacja płytki sensorycznej jest bardzo łatwa i nie zajmie Ci wiele czasu – wystarczy włożyć ją pod materac w łóżeczku, włączyć urządzenie i gotowe! Instalacja płytki jest jednorazowa, możesz pozostawić ją w łóżeczku tak długo, jak długo chcesz korzystać z funkcji wykrywania ruchu.

Pauzowanie płytki sensorycznej
Funkcja pauzowania płytki pozwala na chwilową dezaktywację systemu wykrywania ruchu, bez potrzeby wyłączania całego urządzenia. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy wyjmujesz dziecko z łóżeczka w celu nakarmienia czy utulenia.

Regulacja czułości płytki sensorycznej
Czujnik ruchu posiada 4-stopniową regulację czułości, co pozwala dostosować pracę urządzenia do konkretnych warunków otoczenia i eliminuje występowanie fałszywych alarmów.

Dwukierunkowa komunikacja
Dzięki dwukierunkowej komunikacji możesz mówić do swojego dziecka, kiedy jesteś z dala od niego i uspokoić je kiedy tego potrzebuje.

Pomiar temperatury w pokoju dziecięcym
Pozwala monitorować otoczenie dziecka, zapobiegając jego przegrzaniu lub wychłodzeniu. Temperatura wyświetla się na odbiorniku w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita (do wyboru).

Wyświetlanie temperatury kodowane kolorem
W celu lepszej sygnalizacji poziomu temperatury w pokoju dziecięcym, dioda na nadajniku świeci w określonym kolorze w zależności od wyniku pomiaru: biały – temperatura w normie, niebieski – za zimno, czerwony – za ciepło.

Alarm temperatury
Opcja ta umożliwia ustawienie wartości granicznych temperatury, których przekroczenie uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm sygnalizując, że w pokoju dziecka jest za zimno lub za gorąco.

Inne alarmy
Poza alarmem ruchu i alarmem przekroczenia ustalonej temperatury, urządzenie sygnalizuje także: utratę zasięgu odbiornika, niski poziom naładowania baterii odbiornika, utratę zasięgu i wstrzymanie pracy płytki sensorycznej, niski poziom baterii płytki sensorycznej.

W ZESTAWIE:
nadajnik
odbiornik
bezprzewodowa płytka sensoryczna (z baterią CR2450)
stojak do nadajnika
akumulatorki do odbiornika
zasilacz do nadajnika, ładowarka do odbiornika
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

AC127

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć