Canpol Babies Wielofunkcyjne Podkłady Higieniczne (10 sztuk)
  • Canpol Babies Wielofunkcyjne Podkłady Higieniczne (10 sztuk)
  • Canpol Babies Wielofunkcyjne Podkłady Higieniczne (10 sztuk)

Canpol Babies Wielofunkcyjne Podkłady Higieniczne (10 sztuk)

21,20 zł

Wielofunkcyjne podkłady higieniczne, marki Canpol Babies. Zabezpiecza łóżko mamy przed zabrudzeniem w czasie połogu. Miękka, zewnętrzna powłoka jest delikatna dla skóry. Chłonny wkład szybko pochłania płyny i zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu. Doskonale sprawdzi się podczas codziennej pielęgnacji i przewijania dzieci oraz niemowląt. Przydatny w podróży i na spacerze. Wodoodporna warstwa izolacyjna na spodzie podkładu nie dopuszcza do zetknięcia wilgoci i podłoża.

Podkłady skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Wielofunkcyjne podkłady higieniczne z wodoodporną warstwą izolacyjną, doskonale zabezpieczają pościel i materac przed zabrudzeniem. Miękka, zewnętrzna powłoka jest delikatna dla skóry. Podkład posiada super chłonny wkład, który zatrzymuje wilgoć wewnątrz i dodatkowo neutralizuje zapachy. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych dziecka, nauce odpieluchowania oraz w czasie połogu. W opakowaniu 10 sztuk. Rozmiar: 90x60cm.

78/002

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć