Canpol Babies Oddychające Podkłady Poporodowe na Noc (10 sztuk)
  • Canpol Babies Oddychające Podkłady Poporodowe na Noc (10 sztuk)

Canpol Babies Oddychające Podkłady Poporodowe na Noc (10 sztuk)

7,61 zł

Oddychające podkłady poporodowe na noc, marki Canpol Babies. Miękka, naturalna powłoka zewnętrzna ściśle przylega do wypełnienia podkładu, nie rozwarstwia się zapobiegając przywieraniu do skóry i powstawaniu podrażnień. Szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład na właściwym miejscu. Wyprofilowany, anatomiczny kształt zapewnia komfort podczas noszenia i skuteczną ochronę w pozycji leżącej. Cienka struktura zapewnia dyskrecję noszenia. Superabsorbent, ultrachłonny wkład, zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu. Podkłady są całkowicie oddychające.

Podkłady skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Wysokochłonne podkłady poporodowe ze względu na rozmiar, sprawdzą się w nocy i w pierwszych dniach po porodzie. Miękka, całkowicie oddychająca naturalna powłoka zewnętrzna nie rozwarstwia się i nie przywiera do skóry. Szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład na właściwym miejscu. Wyprofilowany kształt zapewnia komfort podczas noszenia i ochronę w pozycji leżącej. Superabsorbent, wkład o bardzo wysokiej chłonności zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu. Podkłady są całkowicie oddychające. W opakowaniu 10 sztuk.

78/001

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć