Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki
  • Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki
  • Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki
  • Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki
  • Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki
  • Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki

Kinderkraft Raccoon Skrzynia na Zabawki

113,00 zł

Skrzynia na zabawki i akcesoria Kinderkraft Raccoon. Mebel jest pojemny, ale jednocześnie ma niewielkie wymiary – dzięki tej kombinacji pomieści wiele zabawek, a także będzie mógł być umieszczony nawet w niewielkim pokoiku. Ta skrzynia na zabawki jest idealna do małych mieszkań.

Ilość
W magazynie

Skrzynia na zabawki RACOON to stylowy element wyposażenia dziecięcego pokoju i idealne rozwiązanie dla mam, które lubią kiedy przedmioty mają swoje miejsce. Ma dużą pojemność i obciążenie do 20 kg, dzięki czemu może mieć bardzo wiele zastosowań. Nada wnętrzu pokoiku dziecięcego charakteru, ale będzie pasować także do salonu. Uroczy szop z boku skrzyni spodoba się każdemu fanowi małych zwierzątek, a kształt wózka pobudzi wyobraźnię i będzie pretekstem do zabawy. Skrzynię łatwo przeniesiesz z pokoju do salonu, ponieważ wyposażona jest w wygodne uchwyty.

Funkcjonalność:
Mebel jest pojemny, ale jednocześnie ma niewielkie wymiary – dzięki tej kombinacji pomieści wiele zabawek, a także będzie mógł być umieszczony nawet w niewielkim pokoiku. Ta skrzynia na zabawki jest idealna do małych mieszkań.
Skrzynia RACOON ma uniwersalne wzornictwo – biel w połączeniu z naturalnym drewnem oraz szarością i dziecięcym wzorem (uroczy szop) sprawiają, że mebel wpisze się w charakter niemal każdego wnętrza. Ponadto pasuje do regału z tej samej kolekcji.
Skrzynia ma kształt wózka – rozbudzi wyobraźnię każdego malucha, a także sprawi, że pokój nabierze dziecięcego wyrazu.
Skrzynia pomieści zabawki aż do 20 kg wagi.

Wygoda:
Skrzynia RACOON jest bardzo pojemna – maluch zmieści tam zarówno pluszaki, jak i klocki oraz wszystkie inne swoje skarby.
Zarówno konstrukcja, jak i wysokość czynią z tej skrzyni mebel idealny dla maluchów. Dziecko będzie mogło wyjmować i wkładać zabawki. To doskonały trening samodzielności.
Skrzynia na zabawki RACOON wyposażona jest w dwa wygodne uchwyty do przenoszenia. Jeśli malec lubi bawić się w różnych częściach domu, to RACOON pomoże Ci w organizacji zabawek. Skrzynię bez problemu przeniesiesz z pokoju do pokoju.

Bezpieczeństwo:
Skrzynia na zabawki jest starannie wykończona i ma zaokrąglone krawędzie.
Solidna płyta MDF nadaje konstrukcji wytrzymałości – drobne uderzenia czy wrzucanie małych zabawek do środka nie uszkodzi skrzyni.
Produkt jest bezpieczny i przetestowany pod kątem norm, przewidzianych dla mebli do przechowywania - spełnia normę EN 14749:2016.

Materiały:
skrzynia: lakierowana płyta MDF,
koła: laminowana płyta MDF.

Wymiary:
głębokość: 55,5 cm,
szerokość: 54 cm,
wysokość: 35 cm.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć