Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy do 30 kg (POMPOWANE KOŁA) Black
  • Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy do 30 kg (POMPOWANE KOŁA) Black
  • Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy do 30 kg (POMPOWANE KOŁA) Black
  • Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy do 30 kg (POMPOWANE KOŁA) Black

Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy do 30 kg (POMPOWANE KOŁA) Black

251,22 zł

Kinderkraft Goswift Rowerek Biegowy dedykowany jest dla dziecka do 30 kg. Wyposażony w pompowane koła.

Ilość
W magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Bezpieczny. Kinderkraft GoSwift spełnia wszystkie wymogi rygorystycznej normy bezpieczeństwa EN71 dla produktów przeznaczonych dla dzieci.

Ultralekki. Waży jedynie 3,80 kg, co sprawia, że Kinderkraft GoSwift to jeden z najlżejszych dostępnych na rynku rowerków biegowych.

Nowoczesny. Rowerek GoSwift wykonany został z innowacyjnego stopu magnezu.

Rośnie wraz z dzieckiem. Model GoSwift, dzięki bardzo dużemu zakresowi regulacji siodełka od 33 cm aż do 43 cm, jest odpowiedni zarówno dla dwulatka, jak i dziecka czteroletniego.

Markowy. Rowerek GoSwift to produkt polskiej marki Kinderkraft, której zaufało już wielu rodziców.

Rowerek biegowy Kinderkraft GoSwift wykonany został ze stopu magnezu – do tej pory wykorzystywanego do produkcji profesjonalnych rowerów crossowych i szosowych oraz w przemyśle lotniczym i obronnym. Kinderkraft GoSwift cechuje się niewielką wagą: jedynie 2,5 kg oraz niepowtarzalnym, opływowym kształtem ramy. Kinderkraft GoSwift nie posiada elementów spawanych, ani ostrych krawędzi. Jego rama stanowi jedną część.

Który rowerek biegowy GoSwift będzie odpowiedni?

Model Kinderkraft GoSwift to nie jedyny model rowka biegowego Kinderkraft GoSwift. Nie masz pewności, który rowerek z naszej szerokiej oferty rowerków biegowych będzie najlepszy dla Twojego dziecka? Czy Kinderkraft GoSwift będzie tym właściwym? Sprawdź, jak właściwie dobrać rowerek biegowy:

Koła pompowane czy z pianki EVA?

Model Kinderkraft GoSwift został wyposażony w opony pompowane. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest jego duża wytrzymałość oraz amortyzacja i umożliwiają jazdę po nierównym terenie.

Czy blokada skrętu jest potrzebna? Nasze rowerki biegowe nie posiadają blokady skrętu kierownicy. Dlaczego? Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa. W razie upadku, kierownica bez blokady złoży się na płasko pod ciężarem dziecka. Kierownica z blokadą nie złoży się, lecz będzie odstawać od roweru, co może stworzyć zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa maluszka. Po drugie: rowerek bez blokady daje większe możliwości manewru, co zwiększa płynność jazdy. Brak ograniczenia skrętu kierownicy pozwala na szybsze i łatwiejsze przejście do etapu roweru z pedałami.

Rowerek biegowy z hamulcem czy bez?  Nam dorosłym wydaje się, że hamulec w rowerze to podstawa. W przypadku rowerka biegowego jest inaczej. Jazda na rowerku biegowym polega na odpychaniu się nóżkami od podłoża. Do hamowania służą więc również nóżki!  Hamulec na początku jest zbędny. Ponieważ model GoSwift przeznaczony jest dla początkujących rowerzystów, zdecydowaliśmy się nie wyposażać go w hamulec.

Zyskujesz więcej

Dzwonek - dzięki któremu Twoje dziecko powiadomi wszystkich, że się zbliża.

Rowerek biegowy pompowane koła Kinderkraft GoSwift Waga 3.8 kg

Jak złożyć rowerek biegowy Kinderkraft GoSwift?

Rowerek biegowy Kinderkraft GoSwift jest już złożony w 90%. Od wyjęcia rowerka z opakowania, do wręczenia prezentu dziecku nie minie więcej niż 5 minut. Do zestawu dołączyliśmy instrukcję w języku polskim ze zdjęciami.

Specyfikacja
Rama: stop magnezu
Rozmiar kół: 12 cali
Opony: pompowane
Waga rowerka: 3,8 kg
Maksymalna waga użytkownika: 30 kg

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć