Puky Rowerek Trójkołowy Fitsch
  • Puky Rowerek Trójkołowy Fitsch

Puky Rowerek Trójkołowy Fitsch

269,00 zł
Brutto

Rowerek Fitsch, niemieckiej marki Puky. Już od pierwszych dni z jeździkiem, „FITSCH®” wspiera u dziecka najważniejsze sekwencje ruchowe, ucząc poczucia równowagi oraz koordynację ruchową rąk i nóg. Dziecko może poczuć się niezależne poruszając się na jeździku ze stałym napędem.

Jeździk skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Nowy rower trójkołowy do zabawy firmy „FITSCH®” perfekcyjnie dopełnia asortyment dla początkujących „My first PUKY®”. Okazuje się on być idealnym pojazdem szczególnie dla dzieci zaawansowanych ruchowo, gdyż budzi radość samodzielnej jazdy. Dlatego też polecamy go tym rodzicom, którzy chcą mądrze wspierać swoje najmniejsze pociechy w ich ruchowym rozwoju. „FITSCH®” jest doskonałym pojazdem po „PUKYLINO®” lub świetnym przygotowaniem do zabawy z rowerkiem biegowym. Typowe i dopasowane do potrzeb dzieci wzornictwo PUKY® spełnia także w tym nowym produkcie wysokie wymaganie bezpieczeństwa i jakości, które są standardem we wszystkich pojazdach PUKY®. W ten sposób znów spełniliśmy wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości. Ciche rowerki biegowe jak zwykle umożliwiają samodzielną, odprężającą jazdę nawet w małych CICHOBIEŻNE KOŁA mieszkaniach.

Rower trójkołowy do zabawy i nauki

Już od pierwszych dni z jeździkiem, „FITSCH®” wspiera u dziecka najważniejsze sekwencje ruchowe, ucząc poczucia równowagi oraz koordynację ruchową rąk i nóg. Dziecko może poczuć się niezależne poruszając się na jeździku ze stałym napędem.

ergonomiczne siodełko (regulowane) z uchwytem do noszenia

bezpieczne uchwyty kierownicy

cichobieżne koła

odporne na uderzenia lakierowanie proszkowe

DODATKOWE INFORMACJE 

Sugerowany wiek: 1.5 roku

Max. obciążenie 20 kg

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć