2_1_1549658071.png
Chicco Jeździk 4w1 Quatro (9-36 m) Zielony
  • Chicco Jeździk 4w1 Quatro (9-36 m) Zielony
  • Chicco Jeździk 4w1 Quatro (9-36 m) Zielony

Chicco Jeździk 4w1 Quatro (9-36 m) Zielony

300,00 zł
210,00 zł Zniżka 90,00 zł

Jeździk 4w1 Quattro, włoskiej marki Chicco. Praktyczny jeździk, który rośnie razem z Dzieckiem.

Pchacz skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

PROMOCJA WKRÓTCE SIĘ KOŃCZY!
notifications przypomnij mi
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Quattro - jeździk, który wspomaga rozwój dziecka!

Przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia. Posiada 4 zastosowania w zależności od etapu rozwoju dziecka. Z myślą o najmłodszych do zabawki można zamontować stabilną bazę-bujak, a bezpieczeństwo malucha zapewni barierka ochronna i pasy bezpieczeństwa. Po zdjęciu bazy, rodzice mogę prowadzić jeździdełko trzymając za specjalna rączkę. Jeździdło jest też doskonałe dla maluszków stawiających pierwsze kroki.

W siedzisku jeździka ukryta jest skrytka, którą dzieci wykorzystują do przewożenia ulubionych zabawek i skarbów.

Panel z dźwiękami i światełkami (zasilany 2 bateriami AA 1,5V) pozwala dziecku bawić się również po zdemontowaniu go z jeździdełka.

Jeździk rozwija zdolności motoryczne, sprawność ruchową, koordynację wzrokowo-ruchową i słuchowo-ruchową oraz zdolności muzyczne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć