2_1_1549658071.png
La Millou Rożek Moonlight Swan
  • La Millou Rożek Moonlight Swan
  • La Millou Rożek Moonlight Swan
  • La Millou Rożek Moonlight Swan
  • La Millou Rożek Moonlight Swan

La Millou Rożek Moonlight Swan

159,00 zł
135,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Rożek, polskiej marki La Millou. Wykonany z miękkiej bawełny, posiada estetyczną kokardę, dzięki której Rodzic może regulować sposób jego wiązania.

Rożek skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Dostawa od 11,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Polska marka LA MILLOU to produkty najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty, pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka a także zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach. La Millou cieszy się uznaniem Dzieci i Rodziców nie tylko w Polsce ale również na świecie.

Klasyczny rożek wykonany z miękkiej bawełny, posiada estetyczną kokardę, dzięki której Rodzic może regulować sposób jego wiązania. Wnętrze rożka składa się z dwóch warstw: silikonowej i antyalergicznej włókniny. Warstwa silikonowa jest standardowym wypełnieniem rożka, która jest wystarczająco sztywna, aby bezpiecznie i pewnie trzymać Maleństwo już od pierwszych dni życia. Antyalergiczna włóknina jest zdecydowanie cieńsza i bardziej puszysta. To na niej należy kłaść Dzieciątko aby poczuło się „jak na chmurce”.

DODATKOWE INFORMACJE
wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć